Sylwia Lipka daje czadu na Tik Toku. Zobacz najlepsze filmiki piosenkarki

2020-04-22 14:06
 Sylwia Lipka daje czadu na Tik Toku. Zobacz najlepsze filmiki piosenkarki
Autor: WBF

Sylwia Lipka jest jedną z młodych, ale bardzo popularnych gwiazd w Polsce. Może pochwalić się nie tylko muzycznym talentem, ale również fanami, którzy są jej zawsze wierni i jest ich naprawdę sporo. Piosenkarka ostatnio daje czadu na Tik Toku. Jej twórczość zdobywa tam dużo wyświetleń. Jeśli chcecie zobaczyć ją w akcji, przeczytajcie nasz artykuł do końca.

Tik Tok to bez wątpienia muzyczna, a do tego rozrywkowa skarbnica. W aplikacji można znaleźć nie tylko ciekawe kawałki, ale także zabawne wyzwania czy lifechacki. W obecnej sytuacji związanej z koronawirusem, większość osób w tym gwiazd, spędza swój wolny czas w domu. Przekłada się to również na popularność Tik Toka. Coraz więcej osób decyduje się na założenie tam konta. Niektórzy robią to po to, żeby samemu tworzyć ciekawe treści, inni zaś pobierają ją, bo chcą najzwyczajniej w świecie dostarczyć sobie rozrywki. Piosenkarka Sylwia Lipka, która jest nie tylko bardzo znana, ale i lubiana również jest aktywna na Tik Toku. Można znaleźć ją tam pod nazwą @sylwialipka. Dziewczynę obserwuje aż 1,4 mln osób! Wyświetlenia jej nagrań mają również spore zasięgi. Poniżej zobaczycie kilka z nich.

Co ciekawe, niecały miesiąc temu miała miejsce premiera najnowszego kawałka Sylwii Lipki pt. 7 uśmiechów. Piosenka została bardzo dobrze odebrana i w serwisie YouTube obecnie przekracza 226 tys. odsłon.

Sylwia Lipka - piosenka Od lat HITEM? Fragment TYLKO U NAS

Sylwia Lipka na Tik Toku daje czadu!

Sylwia Lipka wykonuje na Tik Toku wiele zabawnych ale i oryginalnych wyzwań. Jednym z nich jest taneczny układ do kawałka Dua Lipa - Don’t Start Now, który jest bardzo popularny w aplikacji. Pojawiła się również instrukcja w formie wideo Jak dobrze wyglądać na zdjęciach oraz popularny Zoom Face Challenge do fragmentu z piosenki Bagaikan Langit. Co ciekawe, na koncie piosenkarki pojawiają się również Tik Toki z udziałem znanych osób. Na kilku z nich jest Jacek Jeschke, Rafał Maserak, Ola Kot, Stefano Terrazzino, czy youtuber Danny Ferreri. Poniżej możecie zobaczyć kilka wybranych Tik Toków młodej piosenkarki.

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze