Sylwia Lipka z nową piosenką. Teledysk do kawałka 7 uśmiechów może przenieść cię w czasie!

2020-03-28 12:21
Sylwia Lipka z nową piosenką. Teledysk do kawałka 7 uśmiechów może przenieść cię w czasie!
Autor: screen z YouTube/Sylwia Lipka Sylwia Lipka z nową piosenką. Teledysk do kawałka 7 uśmiechów może przenieść cię w czasie!

Sylwia Lipka jest jedną z gwiazd, która nie tylko śpiewa i tańczy, ale również prowadzi swój autorski kanał w serwisie YouTube. Niedawno w sieci pojawiła się premierowa piosenka artystki pt. 7 uśmiechów. Na ESKA.pl dowiesz się o czym jest najnowszy kawałek wokalistki oraz jak wygląda teledysk!

Sylwia Lipka jest młodą piosenkarką, która swoją popularność zdobyła w 2014 roku prowadząc program I Love Violetta transmitowany przez stację Disney Channel. Rok później dziewczyna wydała swój debiutancki kawałek pt. Masz to coś, natomiast w 2016 roku premierę miała jej pierwsza studyjna płyta Szklany sen. Album zadebiutował na 2. miejscu polskiej listy przebojów, a dwa single które się w nim znalazły: Zapomnieć chcę i Zobacz, uzyskały status złotej płyty. Wokalistka już od szóstego roku życia związana jest z muzyką. Artystka dodatkowo występuje na deskach teatrów muzycznych, zdobyła również wiele wyróżnień w konkursach wokalnych, a w 2015 roku dołączyła do projektu Young Stars. Sylwia zadebiutowała również jako aktorka. Piosenkarka zagrała główną rolę w filmie #Jestem M. Misfit, a w 2020 roku widzowie mogli oglądać ją na scenie tanecznego show Dancing with The Stars. Taniec z Gwiazdami. W 11. edycji programu, tanecznym partnerem Sylwii był tancerz Rafał Maserak.

Sylwia Lipka to bez wątpienia jedna z popularniejszych gwiazd w Polsce. Jej instagramowy profil liczy ponad 949 tys. obserwujących! Niedawno artystka podzieliła się tam ze swoimi fanami zaskakującą informacją. Piosenkarka nagrała nowy kawałek!

Sylwia Lipka - piosenka Od lat HITEM? Fragment TYLKO U NAS

Sylwia Lipka - premiera piosenki 7 uśmiechów

W sobotę 28 marca o godzinie 12, miała miejsce premiera najnowszego kawałka Sylwii Lipki pt. 7 uśmiechów. Gościnnie w piosence wystąpił raper TKM. Utwór opowiada o tajemnicy, którą skrywają uśmiechy. Wokalistka wymienia siedem różnych cech, które opisują radosną minę. Według niej, uśmiech może być szczery, może chować strach, ale także ściskać łzy. Teledysk do najnowszego kawałka obfituje tajemniczością. Oglądając klip można lekko przenieść się w czasie, lub poczuć jakby oglądało się film w kinie. Całość dopełniają charakterystyczne stroje tancerek oraz stylizacja piosenkarki. Dodatkowo klimat teledysku idealnie wpasował się w słowa utworu. Zobaczcie poniżej.

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze