Sylwia Grzeszczak - wiek, piosenki, koncerty, mąż, dzieci, Instagram, Idol, Liber

2022-05-21 16:21
Sylwia Grzeszczak w 2018 roku
Autor: WBF Sylwia Grzeszczak w 2018 roku

Sylwia Grzeszczak to jedna z najpopularniejszych w Polsce wokalistek. Ma na koncie mnóstwo hitów, które podbiły radiowe, ale i sprzedażowe listy sprzedaży. Co trzeba wiedzieć o Sylwii Grzeszczak? Najważniejsze informacje o artystce znajdziecie już teraz na ESKA.pl.

Spis treści

  1. Sylwia Grzeszczak - wiek, wzrost
  2. Sylwia Grzeszczak - mąż, dzieci
  3. Sylwia Grzeszczak - Idol
  4. Sylwia Grzeszczak - piosenki
  5. Sylwia Grzeszczak - Instagram

Sylwia Grzeszczak - ile ma lat, kto jest jej mężem i jakie hity ma na swoim koncie? Sprawdziliśmy, jakich informacji o artystce szukacie najczęściej i odpowiadamy na wasze pytania! Sylwia Grzeszczak to jedna z najpopularniejszych wokalistek w Polsce, ale to również kompozytorka i autorka tekstów. Jej utwory zostały już odsłuchane ponad 50 milionów razy na Spotify, a teledyski zyskały ponad pół miliarda odtworzeń. Każdy z jej solowych albumów zyskał statusy muli-platynowych płyt. Wokalistka od kilkunastu lat, nawet jeśli nie wydaje utworów, jest wielką gwiazdą polskiej sceny muzycznej. Sylwia Grzeszczak w 1994 roku, mając zaledwie pięć lat, wzięła udział w programie Od Przedszkola do Opola, w którym wykonała piosenką Byle było tak z repertuaru Krzysztofa Krawczyka. W 2005 roku spróbowała swoich sił w programie Idol. W 2006 roku podjęła współpracę z grupą Ascetoholix. Właśnie w tych latach poznała się ze swoim przyszłym mężem, Liberem. Nie będąca wówczas w związku para wydała w 2008 roku album Ona i on.

Sylwia Grzeszczak z Radiem ESKA zagrała dla Ukrainy! [KONCERT]

Sylwia Grzeszczak - wiek, wzrost

Sylwia Grzeszczak ma 32 lata. Artystka urodziła się 7 kwietnia 1989 roku w Poznaniu. Sylwia Grzeszczak ma 168 cm wzrostu.

Sylwia Grzeszczak rozpłakała się w The Voice of Poland. Znamy powód!

Sylwia Grzeszczak - mąż, dzieci

Grzeszczak związana jest z Liberem. Para wzięła ślub w 2014 roku. Sylwia Grzeszczak i Marcin Piotrowski mają jedno dziecko. To urodzona w grudniu 2015 Bogna.

Sylwia Grzeszczak - Idol

Sylwia Grzeszczak swoją muzyczną przygodę zaczynała od Idola. Wystąpiła w nim jako nastolatka.

Sylwia Grzeszczak - piosenki

Artystka przez ponad 10 lat pracy artystycznej stworzyła wiele piosenek, które w błyskawicznym tempie stały się hitami. Do najważniejszych przebojów Sylwii Grzeszczak zaliczyć możemy: Dobre myśli, Tamta dziewczyna, Księżniczka czy Małe rzeczy.

Sylwia Grzeszczak - Instagram

Sylwia Grzeszczak nie prowadzi swojego oficjalnego konta w serwisie Instagram. 

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze