Sylwia Grzeszczak śpiewa i czaruje. O tej piosence nie da się zapomnieć!

2020-10-29 16:17 Ewelina Kulasza
Sylwia Grzeszczak
Autor: WBF Sylwia Grzeszczak

Polska wokalistka Sylwia Grzeszczak dała czadu w internecie! Usiadła przy fortepianie i zaczęła śpiewać swój hitowy kawałek, którym oczarowała swoich wielbicieli i nie tylko. O tej piosence nie da się zapomnieć - to prawdziwy miód na serca słuchaczy. Musicie tego posłuchać! Wykonanie na żywo jest niesamowite!

Sylwia Grzeszczak to jedna z polskich wokalistek, której piosenki wydane kilka lub kilkanaście lat temu, wciąż królują na playlistach u wielu osób. Nie ma się co dziwić, piosenki Sylwii są prawdziwymi hitami! To nie tylko ładne brzmienia, ale również życiowe i poruszające słowa. Jeszcze nie tak dawno wokalistka świętowała 12. rocznicę wydania swojego najpopularniejszego numeru Co z nami będzie, którą nagrała wspólnie z Liberem. Współpraca dwojga artystów szybko zamieniła się w uczucie, a ponadto para wzięła ślub. W każdym singlu Sylwii Grzeszczak słychać niesamowitą świeżość i emocje, dlatego jej piosenki będą trendować jeszcze przez wiele lat na rynku muzycznym.

Sylwia Grzeszczak daje czadu nie od dziś. Niedawno pojawiła się w finałowym odcinku jedenastej edycji Tańca z Gwiazdami, gdzie zaśpiewała delikatną i emocjonalną wersję piosenki Małe rzeczy. Jej wykonanie spodobało się nie tylko widzom przed telewizorami, ale również internautom. Fani piosenkarki wcale nie musieli długo czekać, bo artystka zaskoczyła ich także na swoim Instagramie. To jak zaśpiewała inny utwór ze swojego dorobku, mocno ich oczarował. O tej piosence nie da się zapomnieć!

Jesień 2020 - hity, które rozgrzeją w najbardziej kapryśny dzień! [WIDEO]

Sylwia Grzeszczak oczarowała internautów

Sylwia Grzeszczak oczarowała swoich wszystkich fanów na Instagramie. Wokalistka usiadła przy pianinie i zaczęła śpiewać piosenkę, którą zna chyba każdy! Mowa o kawałku Tamta dziewczyna, który miał swoją premierę w 2016 roku. Co ciekawe, piosenka w szybkim tempie zyskała miano hitu i do dzisiaj grana jest w wielu radiowych stacjach w naszym kraju. Numer Tamta dziewczyna zapowiadał trzeci solowy album artystki o takim samym tytule. Poniżej możecie posłuchać, jak na żywo Sylwia zaprezentowała się ze swoją piosenką. My jesteśmy zachwyceni!

Najnowsze