Doda nie będzie więcej śpiewać? Wokalistka chce studiować!

2020-10-29 12:24 Ewelina Kulasza
Doda
Autor: WBF Doda

Doda to bez wątpienia jedna z popularniejszych polskich wokalistek. Swoją sławę zdobyła na scenie kilkanaście lat temu i do tej pory cały czas jest o niej bardzo głośno. Artystka nie tylko udziela się w mediach społecznościowych, ale również pracowała niedawno nad swoim filmem. Teraz Doda chce iść na studia, jednak co w takim razem z branżą muzyczną? Czy więcej nie usłyszymy jak śpiewa?

Doda nie będzie więcej śpiewać? To ciekawi wiele osób, ponieważ mówi się, że wokalistka chce iść na studia! Jaki kierunek wybrała? Co w takim razie z muzyką? Początki kariery Doroty Rabczewskiej-Stępień były dosyć burzliwe. Artystka zasłynęła z tego, że niczego się nie boi, pewnie czuje się na scenie, a w dodatku mocno wyróżniała ją rola liderki. To właśnie rodzice zaszczepili w niej wolę walki, wiarę w marzenia, a także to, że nie można się poddawać. Doda na swoim koncie ma sporo sukcesów. To nie tylko liczne trasy koncertowe, gorące hity, które do dzisiaj nuci wiele osób, ale także grono wiernych fanów - co szczególnie można zauważyć w jej mediach społecznościowych.

Polska wokalistka od 2002 roku prężnie rozwija swoją karierę. Choć od muzyki zrobiła sobie chwilową przerwę, to i tak jest o niej głośno w show-biznesie. Doda spełnia się teraz w branży filmowej jako producentka, a w przyszłym roku na kinowych ekranach będziemy mogli podziwiać ekranizację bestsellerowej książki - Dziewczyny z Dubaju, przy której mocno działa. O co chodzi ze studiami, na które wybiera się Doda? Branża muzyczna całkiem pójdzie w odstawkę?

Twoja Twarz Brzmi Znajomo: Natalia Avelon jako Doda!

Doda planuje iść na studia

Doda wie, jak rozwijać swoją karierę z powodzeniem! Choć muzyka poszła chwilowo na bok, wokalistka nie zakończyła całkiem kariery w tym kierunku. Teraz skupia się bardziej na branży filmowej i to właśnie z nią, związany jest pomysł na studiowanie. Otóż w jednym z wywiadów polska wokalistka ujawniła, że chciałaby niedługo zacząć studiować reżyserię. Ten pomysł z pewnością nie narodził się ot tak. Polska gwiazda wiele razy podkreślała w mediach, że spodobała jej się praca ad filmem Dziewczyny z Dubaju, więc być może chce nadal intensywnie rozwijać się w tym kierunku. Trzymamy kciuki!

Najnowsze