Sylwia Grzeszczak śni o melodiach. Artystka zapowiedziała swój nowy album [WYWIAD]

2021-04-22 15:20 Jakub Adamiak
Sylwia Grzeszczak śni o melodiach. Artysta zapowiedziała swój nowy album [WYWIAD]
Autor: Michał Hanczak i Sylwia Grzeszczak Sylwia Grzeszczak śni o melodiach. Artysta zapowiedziała swój nowy album [WYWIAD]

Sylwia Grzeszczak to artystka, która jest wszechstronnie utalentowana. W kwietniu 2021 roku wydała swój najnowszy singiel Prawda o nas, który został bardzo dobrze przyjęty przez jej fanów. Jednak skąd Grzeszczak bierze pomysły na piosenki? Okazuje się, że część melodii jej się przyśniła i musiała je bardzo szybko nagrać na dyktafon. W wywiadzie dla Radia ESKA opowiada również, w jaki sposób powstał powstał jej ostatni utwór.

Sylwia Grzeszczak, to polska piosenkarka, kompozytorka i autorka tekstów. Urodziła się 7 kwietnia 1989 w Poznaniu. Swój debiut zaliczyła albumem Ona i on w 2008 roku, który nagrała wraz z Liberem. Następnie przyszedł czas na Sen o przyszłości, Komponując siebie i Tamta dziewczyna. Pierwsze dwa uzyskały status potrójnej platynowej płyty, a ostatni otrzymał podwójną platynę. Jej kariera rozpoczęła się jednak w wieku pięciu lat, kiedy wzięła udział w programie Od przedszkola do Opola - wykonała wtedy utwór Krzysztofa Krawczyka Byle było tak. Grzeszczak uczęszczała również do Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia im. H. Wieniawskiego, oraz do Ogólnokształcącej Szkoły Muzycznej II stopnia w Poznaniu. Kiedy w 2011 roku wydała solowy singiel Małe rzeczy od razu podbiła serca fanów. Na jej koncie jest mnóstwo nagród, a wśród nich aż dziewięć statuetek ESKA Music Awards. 

Sylwia Grzeszczak ze swojego łóżka zapowiada najnowszy singiel! [WYWIAD]

Michał Hanczak, którego bardzo dobrze znacie z imprESKI, postanowił przeprowadzić wywiad z Sylwią Grzeszczak. Nasz dziennikarz zapytał artystkę w jaki sposób pisze utwory, oraz jakie było najdziwniejsze miejsce, w którym urodził się pomysł na piosenkę. Sylwia zdradziła również gdzie powstawała Prawda o nas. W trakcie rozmowy padła również data premiery najnowszego albumu Grzeszczak.

Wywiady z Radio ESKA - Sylwia Grzeszczak
Najnowsze