Sylwia Grzeszczak ze swojego łóżka zapowiada najnowszy singiel! [WYWIAD]

2021-04-09 10:45
Sylwia Grzeszczak ze swojego łóżka zapowiada najnowszy singiel! [WYWIAD]
Autor: Materiały Prasowe - Sylwia Grzeszczak Sylwia Grzeszczak ze swojego łóżka zapowiada najnowszy singiel! [WYWIAD]

Singiel Prawda o nas zapowiada nowy, czwarty już solowy album artystki. Melodia narodziła się ponad rok temu w samochodzie, podczas podróży po Europie. Słowa natomiast pisało życie, mówią o tym, że między ludźmi nie wszystko da się pięknie ułożyć i przewidzieć. Los zawsze podsuwa nam swój scenariusz, a my staramy się jechać przed siebie, ale często droga w nieznane.

Sylwia Grzeszczak - prawda o nas, to najnowszy singiel Sylwii Grzeszczak, który wydała w piątek, 9 kwietnia 2021 roku. Z tej okazji, Jankes, Rudy i Kama postanowili zadzwonić do wokalistki, żeby złożyć jej życzenia urodzinowe. Artystka obchodziła 32. urodziny 7 kwietnia i zrobiła prezent sobie i swoim fanom wypuszczając nowy utwór. Posłuchajcie jak ekipa Obudź się na Jankesa wparowała do łózka Sylwii Grzeszczak:

Sylwia Grzeszczak w Radiu ESKA - premiera Prawda o nas

Sylwia Grzeszczak - Prawda o nas

Do singla powstał absolutne wyjątkowy obraz. Wideo do utworu to niepublikowane wcześniej filmy, pokazujące życie artystki. Zawiera ono zupełnie unikatowe materiały backstage’owe, ujęcia z jej życia prywatnego, emocje, które towarzyszą Sylwii w trasach koncertowych, na scenie, w domu…Dzieląc się tymi scenami z życia, daje swoim fanom niepowtarzalną szansę zajrzenia za jego kulisy.

Najnowsze