Sylwia Grzeszczak ze swojego łóżka zapowiada najnowszy singiel! [WYWIAD]

2021-04-09 10:45
Sylwia Grzeszczak ze swojego łóżka zapowiada najnowszy singiel! [WYWIAD]
Autor: Materiały Prasowe - Sylwia Grzeszczak Sylwia Grzeszczak ze swojego łóżka zapowiada najnowszy singiel! [WYWIAD]

Singiel Prawda o nas zapowiada nowy, czwarty już solowy album artystki. Melodia narodziła się ponad rok temu w samochodzie, podczas podróży po Europie. Słowa natomiast pisało życie, mówią o tym, że między ludźmi nie wszystko da się pięknie ułożyć i przewidzieć. Los zawsze podsuwa nam swój scenariusz, a my staramy się jechać przed siebie, ale często droga w nieznane.

Sylwia Grzeszczak - prawda o nas, to najnowszy singiel Sylwii Grzeszczak, który wydała w piątek, 9 kwietnia 2021 roku. Z tej okazji, Jankes, Rudy i Kama postanowili zadzwonić do wokalistki, żeby złożyć jej życzenia urodzinowe. Artystka obchodziła 32. urodziny 7 kwietnia i zrobiła prezent sobie i swoim fanom wypuszczając nowy utwór. Posłuchajcie jak ekipa Obudź się na Jankesa wparowała do łózka Sylwii Grzeszczak:

Sylwia Grzeszczak w Radiu ESKA - premiera Prawda o nas

Sylwia Grzeszczak - Prawda o nas

Do singla powstał absolutne wyjątkowy obraz. Wideo do utworu to niepublikowane wcześniej filmy, pokazujące życie artystki. Zawiera ono zupełnie unikatowe materiały backstage’owe, ujęcia z jej życia prywatnego, emocje, które towarzyszą Sylwii w trasach koncertowych, na scenie, w domu…Dzieląc się tymi scenami z życia, daje swoim fanom niepowtarzalną szansę zajrzenia za jego kulisy.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze