Sylwia Grzeszczak - Rakiety na żywo po raz pierwszy. Ten występ zachwycił fanów!

2019-08-14 21:34 MK
Sylwia Grzeszczak
Autor: YouTube/SylwiaGrzeszczak

Na ten dzień czekali wszyscy wielbiciele popularnej piosenkarki. Podczas swojego występu na Top of the Top Sopot Festival 2019, Sylwia Grzeszczak premierowo zaśpiewała najnowszy singiel Rakiety. Utwór ukazał się w sieci 9 sierpnia, a jego fragmenty mogliście usłyszeć przedpremierowo tylko na ESKA.pl. Pierwsze wykonanie nowej piosenki na żywo zachwyciło wszystkich fanów polskiej wokalistki!

Sylwia Grzeszczak - Rakiety na żywo brzmią tak samo świetnie, jak w wersji studyjnej? Wielbiciele piosenkarki nie mają wątpliwości! Top of the Top Sopot Festival 2019 trwa w najlepsze, a jedną z gwiazd, które uświetniły środowy koncert pod hasłem #iDance była właśnie Sylwia Grzeszczak. Zdaniem wielu telewidzów i publiczności, to właśnie ona skradła całe show. Nie od dziś wiadomo, że Sylwia jest bardzo zdolną wokalistką i doskonale radzi sobie w każdym repertuarze. Gwiazda udowodniła to ponownie na deskach Opery Leśnej, wykonując swoje wielkie przeboje. Zdecydowanie najważniejszym elementem jej występu było jednak premierowe wykonanie singla Rakiety, w trakcie którego na scenie działo się naprawdę sporo!

Sylwia Grzeszczak - Rakiety

Rakiety to tytuł najnowszego singla Sylwii Grzeszczak, który ukazał się w piątek 9 sierpnia. Tego samego dnia, w sieci zadebiutował również wideoklip zrealizowany do piosenki. W ciągu niecałego tygodnia, obejrzało go blisko milion internautów. Fragmentów piosenki mogliście słuchać przedpremierowo tylko i wyłącznie na ESKA.pl. Jako pierwsi opublikowaliśmy również zajawkę klipu oraz pełen tekst do utworu.

Sylwia Grzeszczak piosenkę Rakiety na żywo po raz pierwszy zaśpiewała podczas Top of the Top Sopot Festival 2019 - na deskach legendarnej Opery Leśnej. Artystce towarzyszył pięcioosobowy chór oraz muzycy m.in.: skrzypaczki, gitarzyści, trębacz.

Najnowsze