Sylwia Grzeszczak obchodzi 33. urodziny. Jako 6-latka zaczynała w Od Przedszkola do Opola!

2022-04-07 10:14
Sylwia Grzeszczak obchodzi 33. urodziny. Jako 6-latka zaczynała w Od Przedszkola do Opola!
Autor: MARCIN GADOMSKI / SUPER EXPRESS / screen z filmu na YouTube: Sylwia Grzeszczak Od przedszkola do Opola 1995r. Sylwia Grzeszczak obchodzi 33. urodziny. Jako 6-latka zaczynała w Od Przedszkola do Opola!

Sylwia Grzeszczak niewątpliwie jest największą gwiazdą polskiej sceny muzycznej. Lata śpiewa, mnóstwo hitów i ogromne sukcesy, które robią wrażenie na innych artystach. Artystka, która 7 kwietnia 2022 obchodzi 33. urodziny muzyczną karierę zaczynała w programie Od Przedszkola do Opola. Przypominamy ten wyjątkowy i uroczy moment!

Spis treści

  1. Sylwia Grzeszczak - Od Przedszkola do Opola

Sylwia Grzeszczak jest gwiazdą, która miała mocny wpływ na rozwój polskiej muzyki. Jedna z najbardziej znanych gwiazd, a jednocześnie jedna z najbardziej utytułowanych wokalistek swoją profesjonalną karierę rozpoczęła w 2008 roku, kiedy to wspólnie z Liberem wydała album Ona i On. Z krążka doskonale znacie takie hity jak Nowe Szanse, Mijamy się, czy chociażby Co z nami będzie, które zaśpiewała podczas koncertu Gramy dla Ukrainy. Ogromny sukces osiągnęła trzy lata później wydając album Sen o Przyszłości, z którego pochodzą hity Karuzela, czy Małe rzeczy. 7 kwietnia 2022 roku diwa polskiej sceny muzycznej obchodzi 33. urodziny, dlatego postanowiliśmy przypomnieć ważny i sentymentalny moment w jej życiu. W wieku pięciu lat, czyli w 1995 roku, wzięła udział w programie Od przedszkola do Opola, w którym wykonała piosenkę Byle było tak, z repertuaru Krzysztofa Krawczyka.

Gramy dla Ukrainy - Sylwia Grzeszczak zaśpiewała na żywo

Sylwia Grzeszczak - Od Przedszkola do Opola

Sylwia Grzeszczak pojawiła się w odcinku Od Przedszkola do Opola, który poświęcony był postaci Krzysztofa Krawczyka. Program polegał na poszukiwaniu dziecięcych wokalnych talentów, a zwycięzcę wyłaniały decybele okrzyków i oklasków widowni. Kilka gwiazd, które w przeszłości startowały w show, odnosi dziś wielkie sukcesy w branży muzycznej. Występ w Od przedszkola do Opola mają za sobą między innymi Daria Zawiałow oraz Natalia Szroeder. Sama artystka skomentowała swój udział w muzycznym programie dla dzieci. Napisała: - Moi drodzy. Będąc małą dziewczynką wzięłam udział w programie Od przedszkola do Opola. Nie zdawałam sobie sprawy że nazwa tego programu może stać się faktem. A jednak... - skomentowała po tym, gdy zdobyła nagrody podczas Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu. 

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze