Fame MMA - ile za walkę? Ile zarabiają gwiazdy Fame MMA? [ZAROBKI, KWOTY]

Fame MMA - ile za walkę? Ile zarabiają gwiazdy Fame MMA? [ZAROBKI, KWOTY]
Autor: Karol Makurat/REPORTER / EAST NEWS Fame MMA - ile za walkę? Ile zarabiają gwiazdy Fame MMA? [ZAROBKI, KWOTY]

Zarobki na Fame MMA interesują wszystkich. Niektóre osobistości związane z federacją zarabiają więcej niż zawodowi sportowcy, którzy od najmłodszych lat preferują sportowy tryb życia. Ile zarabia Marta Linkiewicz? Jaką kwotę miał zgarnąć Stifler za walkę z Popkiem? Na jakie kwoty mogą liczyć zawodnicy Fame MMA?

Fame MMA - ile za walkę? Zastanawiacie się, jakie są zarobki na Fame MMA? Kwoty mogą zaskakiwać, a nawet szokować. Nikt nie ma wątpliwości, że to jedne z najszybciej rozwijających się gal na Starym Kontynencie. Organizatorzy, zatrudniają coraz większe gwiazdy, przenoszą wydarzenie do coraz większych obiektów, a ponadto nieustannie rośnie liczba osób zainteresowanych wydarzeniami. Ostatni raz komplet publiczności, był podczas piątej odsłony gali. Ostatnie dwie edycje  odbyły się w nowych warunkach, na nowych zasadach, a wszystko ze względu na sytuację epidemiczną. Jak wynika z filmu, który stworzył Paweł Swinarski z kanału DlaPieniędzy na YouTube, spora część wydatków na pensje dla zawodników, to przychód z pay-per view. Ile zarobił Stifler za walkę z Popkiem? Ile za walkę dostała Marta Linkiewicz? Jaka kwota pojawiła się na koncie Marka Kruszela, znanego jako Lord Kruszwil?

Fame MMA - ile za walkę? [ZAROBKI, KWOTY]

Ile zarabia zawodnik Fame MMA? Zarobki zawodników interesują internautów. Jak ujawnił kanał DlaPieniędzy na YouTube, Piotr Witczak, czyli Bonus BGC, za jedną ze swoich walk miał otrzymać ponad 50 tysięcy złotych. Marta Linkiewicz za 47-sekundową walkę z Esmeraldą Godlewską miała zgarnąć ponad 200 tysięcy złotych, a Lord Kruszwil za wygrane starcie z Mini Majkiem miał zainkasować ponad 300 tysięcy złotych. DlaPieniędzy ujawniło również kwoty, które mieli otrzymać bohaterowie gali Fame MMA 8. Marta Linkiewicz miała otrzymać 100 tysięcy złotych za starcie z Martą Rentel, która swoją drogą wg poniższego filmu otrzymała 120 tysięcy złotych. Stifler, który w swojej debiutanckiej walce zmierzył się z Popkiem, miał otrzymać 100 tysięcy złotych. Rekordzistką jest natomiast Lil Masti, która zwyciężając z Martą Linkiewicz miała otrzymać przelew o wysokości 450 tysięcy złotych.

Jakie kwoty to Fame MMA? Jakie wydatki ma Adrian Polak, czyli jeden z czołowych zawodników federacji? Przekonajcie się oglądając wideo:

Najnowsze