Sylwester TVP 2022 - gdzie? Kto wystąpi na Sylwestrze Marzeń z Dwójką?

2022-11-21 12:48
Sylwester Marzeń
Autor: AKPA

Sylwester TVP 2022/23, to impreza, która przyciąga tłumy. Telewizja Polska od wielu lat organizuje wielkie widowisko muzyczne, na którym nie brakuje największych polskich gwiazd oraz zagranicznych gości. Gdzie odbędzie się i kto wystąpi na Sylwestrze Marzeń z Dwójką 2022/23?

Sylwester Marzeń 2022/23 - gdzie? Sylwester z TVP to jedna z największych i najbardziej hucznych corocznych imprez w całej Polsce. Nic więc dziwnego, że wiele osób zastanawia się, gdzie odbędzie się i kto wystąpi na Sylwestrze Marzeń z Dwójką. Telewizja Polska od lat organizuje wyjątkowy koncert, na którym co roku pojawia się plejada gwiazd. W przeszłości pojawiły się tam nawet takie nazwiska jak Natalia Oreiro, Luis Fonsi czy Kate Ryan, Jason Derulo. Pożegnanie starego roku z TVP od 2016 roku odbywa się w Zakopanem. Wyjątkiem był tylko Sylwester 2020/21, kiedy ze względu na epidemię koronawirusa, zabawy odbyła się w Ostródzie. Gdzie tym razem będziemy bawić się w rytm największych przebojów?

Karnawał 2023 - kiedy się zaczyna i ile trwa? [DATA, TERMIN]

FIT BURGER DRWALA, MOVE FEDERATION, HITY SKOCZKÓW, FURY PIŁKARZY | ESKA XD #062

Sylwester TVP 2022 - gdzie?

Sylwester Marzeń z TVP 2022/23 ponownie zawita na Podhale. Ci, którzy będą chcieli pożegnać stary rok z Dwójką powinni zaplanować wyjazd do Zakopanego.

Studniówki 2023 - kiedy są? Daty bali maturalnych w szkołach

Sylwester TVP 2022 - kto wystąpi?

W nocy z 31 grudnia 2022 na 1 stycznia 2023, na scenie w Zakopanem, wystąpią największe gwiazdy polskiej i światowej estrady. Internauci zastanawiają się, kto wystąpi na Sylwestrze Marzeń z Dwójką, głównie za sprawą nowego prezesa TVP Mateusza Matyszkiewicza, który zapowiedział, że zamierza odejść od wcześniejszej polityki Jacka Kurskiego, polegającej na promowaniu muzyki disco polo w Telewizji Polskiej. Pomimo jego wcześniejszych słów i niechęci do muzyki disco, to i tak wiele wskazuje na to, że tegoroczna impreza również będzie obfitować w gwiazdy tego gatunku.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze