Sylwester Marzeń z Dwójką w Ostródzie, 2020/2021

i

Autor: AKPA Sylwester Marzeń z Dwójką w Ostródzie, 2020/2021

Sylwester Marzeń z Dwójką - zagraniczne gwiazdy, które w przyszłości śpiewały na imprezie TVP

2021-12-29 11:46

Sylwester Marzeń z Dwójką to duże wydarzenie w polskiej telewizji. Co roku TVP przygotowuje spektakularny koncert, na którym pojawiają się nie tylko wielkie polskie gwiazdy, ale także gwiazdy z zagranicy. Wiemy, że w 2021 roku pojawią się między innymi Julio Iglesias Jr. oraz Senhit. Kto pojawił się na wydarzeniu w przeszłości? Sprawdź w ESKA.pl.

Sylwester Marzeń z Dwójką to jedno z najbardziej wyczekiwanych telewizyjnych wydarzeń każdego roku. Telewizja Polska od lat organizuje Sylwester Marzeń, czyli huczny koncert, na którym zawsze pojawia się plejada gwiazd. W przeszłości pojawiły się tam naprawdę duże nazwiska. Wiadomo już, że w 2021 impreza powróci i rozpoczęły już się do niej przygotowania. Najważniejszą informacją jest, że po roku przerwy koncert powróci na Równię Krupową w Zakopanem. Stanęła tam ogromna scena. Wiemy, że wystąpią na niej między innymi Maryla Rodowicz, Zenek Martyniuk, Roksana Węgiel, Daria, Kuba Szmajkowski, czy Karolina Stanisławczyk. Nie zabraknie też gości zagranicznych - Jasona Derulo, Senhit oraz Julio Iglesiasa Jr. To nie pierwszy raz, kiedy światowe gwiazdy pojawiają się na imprezie. Kto wystąpił w przeszłości?

Sylwester z Dwójką 2021/2022 - kto wystąpi? [GWIAZDY, PROGRAM, PROWADZĄCY, WYKONAWCY]

Sylwester marzeń w TVP2: Czym gwiazdy zaskoczą publiczność w tym roku?

Sylwester Marzeń z Dwójką - zagraniczne gwiazdy

W przeszłości scena Sylwestra Marzeń gościła zagranicznych gości. Na scenie pojawili się artyści, których hity są kultowe od wielu lat. Nie zabrakło też gwiazd piosenek, które okazały się ogromnymi hitami w danym roku. Które najpopularniejsze gwiazdy zaśpiewały na wielkiej imprezie Telewizji Polskiej? Sprawdź w galerii poniżej:

Sylwester z Dwójką 2021/2022 - prowadzący

Znamy już skład prowadzących tegorocznego Sylwestra Marzeń z Dwójką. Na wielkiej scenie w Zakopanem o zabawienie widzów zadbają gwiazdy TVP. Będą to Małgorzata Tomaszewska, Izabella Krzan, Ida Nowakowska, Tomasz Kammel, Rafał Brzozowski oraz Norbi.