Sylwester Marzeń z Dwójką - zagraniczne gwiazdy, które w przyszłości śpiewały na imprezie TVP

2021-12-29 11:46
Sylwester Marzeń z Dwójką w Ostródzie, 2020/2021
Autor: AKPA Sylwester Marzeń z Dwójką w Ostródzie, 2020/2021

Sylwester Marzeń z Dwójką to duże wydarzenie w polskiej telewizji. Co roku TVP przygotowuje spektakularny koncert, na którym pojawiają się nie tylko wielkie polskie gwiazdy, ale także gwiazdy z zagranicy. Wiemy, że w 2021 roku pojawią się między innymi Julio Iglesias Jr. oraz Senhit. Kto pojawił się na wydarzeniu w przeszłości? Sprawdź w ESKA.pl.

Sylwester Marzeń z Dwójką to jedno z najbardziej wyczekiwanych telewizyjnych wydarzeń każdego roku. Telewizja Polska od lat organizuje Sylwester Marzeń, czyli huczny koncert, na którym zawsze pojawia się plejada gwiazd. W przeszłości pojawiły się tam naprawdę duże nazwiska. Wiadomo już, że w 2021 impreza powróci i rozpoczęły już się do niej przygotowania. Najważniejszą informacją jest, że po roku przerwy koncert powróci na Równię Krupową w Zakopanem. Stanęła tam ogromna scena. Wiemy, że wystąpią na niej między innymi Maryla Rodowicz, Zenek Martyniuk, Roksana Węgiel, Daria, Kuba Szmajkowski, czy Karolina Stanisławczyk. Nie zabraknie też gości zagranicznych - Jasona Derulo, Senhit oraz Julio Iglesiasa Jr. To nie pierwszy raz, kiedy światowe gwiazdy pojawiają się na imprezie. Kto wystąpił w przeszłości?

Sylwester z Dwójką 2021/2022 - kto wystąpi? [GWIAZDY, PROGRAM, PROWADZĄCY, WYKONAWCY]

Sylwester marzeń w TVP2: Czym gwiazdy zaskoczą publiczność w tym roku?

Sylwester Marzeń z Dwójką - zagraniczne gwiazdy

W przeszłości scena Sylwestra Marzeń gościła zagranicznych gości. Na scenie pojawili się artyści, których hity są kultowe od wielu lat. Nie zabrakło też gwiazd piosenek, które okazały się ogromnymi hitami w danym roku. Które najpopularniejsze gwiazdy zaśpiewały na wielkiej imprezie Telewizji Polskiej? Sprawdź w galerii poniżej:

Sylwester z Dwójką 2021/2022 - prowadzący

Znamy już skład prowadzących tegorocznego Sylwestra Marzeń z Dwójką. Na wielkiej scenie w Zakopanem o zabawienie widzów zadbają gwiazdy TVP. Będą to Małgorzata Tomaszewska, Izabella Krzan, Ida Nowakowska, Tomasz Kammel, Rafał Brzozowski oraz Norbi.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze