Sylwester Marzeń z Dwójką 2018 - kto wystąpi w Zakopanem?

i

Autor: MAREK KUDELSKI/AGENCJA SE/East News Sylwester Marzeń z Dwójką 2018

Sylwester Marzeń z Dwójką 2018 - kto wystąpi w Zakopanem?

2018-12-29 20:29

TVP2 organizuje powitanie Nowego Roku w Zakopanem. Na ESKA.pl dowiecie się, kto wystąpi podczas Sylwestra Marzeń z Dwójką 2018.

Sylwester Marzeń z Dwójką 2018 - kto wystąpi w Zakopanem? Takie pytanie zadają sobie wszyscy, którzy planują witać Nowy Rok wraz z TVP2. Zabawa w "zimowej stolicy Polski" to jedna z największych imprez sylwestrowych tego roku. Na scenie nie może więc zabraknąć gwiazd. Warto już teraz dowiedzieć się, kto zagra podczas Sylwestra Marzeń z Dwójką 2018.

Sylwester Marzeń z Dwójką 2018 - gwiazdy i prowadzący

Jakie gwiazdy pojawią się na Sylwestrze Marzeń z Dwójką 2018? Koncert w Zakopanem otworzy Sławomir ze swoim hitem Miłość w Zakopanem. Na imprezie pojawi się też Roksana Węgiel, która najpierw wygrała The Voice Kids, a potem okazała się bezkonkurencyjna podczas Eurowizji Junior 2018.

Sylwester 2018 z Polsatem - kto wystąpi na Stadionie Śląskim?

Występ na Sylwestrze Marzeń z Dwójką w Zakopanem 2018 zapowiedziały też inne gwiazdy. Wystąpi Margaret, Golec uOrkiestra, Sylwia Grzeszczak, Dawid Kwiatkowski, Zenon Martyniuk, zespół BoysNatalia Szroeder, duet Al Bano i Romina Power, Ricchi e PoveriThomas Anders z Modern Talking, Michał Szczygieł, Radosław Liszewski z zespołem Weekend, Paweł Stasiak, Marcin Sójka i Komodo. Do gwiazd dołączył również Alvaro Soler.

Całą imprezę w Zakopanem poprowadzą Norbi oraz znani z The Voice of Poland Tomasz Kamel i Barbara Kurdej-Szatan.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE