Sylwester 2018 - Warszawa, Zakopane, Wrocław, Kraków. Co się będzie działo?

i

Autor: wbf

Sylwester 2018 Warszawa. Kto wystąpi na Sylwestrze TVN?

2018-12-30 12:49

Tegoroczny Sylwester w stolicy, tak jak w ubiegłym roku odbędzie się na Placu Bankowym. Kto wystąpi w Warszawie?

Sylwester 2018 w Warszawie - tej imprezy nie możecie ominąć. W ubiegłym roku na scenie na Placu Bankowym rozbrzmiały największe hity. Oprócz świetnej muzyki, Warszawiacy mieli okazję obejrzeć zjawiskowy pokaz sztucznych ogni. Kto wystąpi na Sylwestrze w stolicy w tym roku?

Sylwester 2018 Zakopane - kto wystąpi na Sylwestrze Marzeń? [PROGRAM]

Sylwester w Warszawie - miejsce

Do 2016 roku, Sylwester w Warszawie odbywał się na placu Defilad, pod Pałacem Kultury i Nauki. W 2017 roku, impreza została przeniesiona na Plac Bankowy. W tym roku, zabawa również zostanie zorganizowana w tym miejscu.

Sylwester TVN - kto wystąpi?

Na ubiegłorocznej imprezie w stolicy wystąpili między innymi Kayah, Bracia oraz Blue Cafe. W tym roku publiczność rozgrzewać będą: Bajm, Natalia Nykiel, Sarsa, Edyta Górniak, Agnieszka Chylińska, Andrzej Piaseczny, zespół IRA, Wilki, Anna Wyszkoni, Sound'n'Grace, Blue Cafe, Izabela Trojanowska, Małgorzata Ostrowska, Ania Karwan, Smolasty i Sławek Uniatowski.. 

Koncert Miłość jest wszystkim - gdzie, kiedy i kto wystąpi?

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE