Sylvia Novak nagrywała teledysk w studiu Familiady! Czy artystka widziała słynny kącik muzyczny?

2020-11-25 14:53
Sylvia Nowak nagrywała teledysk w studiu Familiady! Czy artystka widziała słynny kącik muzyczny?
Autor: YouTube Sylvia Novak Sylvia Nowak nagrywała teledysk w studiu Familiady! Czy artystka widziała słynny kącik muzyczny?

Sylvia Novak bardzo szybko rozwija się pod względem muzycznym. Artystka przygodę wokalną zaczęła w wieku czterech lat. Wtedy zaczęła śpiewać swojemu dziadkowi Stanisławowi, który miał swój zespół w latach powojennych. Michał Hanczak, którego znacie z imprESKI na antenie Radia ESKA przeprowadził wywiad z Sylvią Novak. O czym rozmawiali? Szczegóły znajdziecie na ESKA.pl.

Sylvia Novak, to wokalistka mająca na swoim koncie takie hity jak Me gusta, czy Bawię się świetnie. Artystka ukończyła I st. Szkoły Muzycznej im. Grażyny Bacewicz w Radomsku w klasie fortepianu. Ostatnio rozwijała swój talent również pod okiem Elżbiety Zapendowskiej, która powiedziała o Sylvii: Masz coś niesamowitego i magicznego w oczach i głosie, Ciebie dziewczyno się zapamiętuje. Jej obecnym trenerem wokalnym jest Anna Bajak, założycielka Szkoły Gospel. W rozmowie z Michałem Hanczakiem zdradziła między innymi jakie egzotyczne kraje już odwiedziła, a także że jej najnowszy teledysk do utworu Bawię się świetnie, nagrywała w studiu Familiady. Czy znalazła tam słynny kącik muzyczny? Posłuchajcie rozmowy Hanczaka z Sylvią Novak:

Sylvia Novak o piosence Me Gusta, wspomnieniach z dzieciństwa i planach na przyszłość
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze