Kto jest Twoim Mikołajem w Radiu ESKA. Jak się zgłosić do zabawy i zgarnąć wymarzone prezenty?

2020-11-24 10:17
Kto jest Twoim Mikolajem
Autor: Radio ESKA Kto jest Twoim Mikołajem

Święta zbliżają się wielkimi krokami, a Ty nie masz prezentu dla bliskiej Ci osoby? Nie musisz panikować! Wystarczy, że weźmiesz udział w naszej zabawie Kto jest Twoim Mikołajem! Szczegóły poznacie na ESKA.pl.

Kto jest Twoim Mikołajem w Radiu ESKA. Święta 2020, to czas w którym po raz kolejny wyczekujemy na spotkania z rodziną przy wigilijnym stole. W tym roku jednak Boże Narodzenie będzie zupełnie inne. Większość z nas, nie zobaczy się z bliskimi. ESKA przychodzi z pomocą i pomoże Wam połączyć się z ukochanymi osobami! Dobrze znana zabawa Kto jest Twoim Mikołajem już wystartowała! Jak się zgłosić do zabawy i zgarnąć wymarzone prezenty?

ESKA XD EXTRA

Kto jest Twoim Mikołajem: zasady

Zgłoś bliską Ci osobę do zabawy Kto jest Twoim Mikołajem. Napisz jaką chcesz sprawić jej niespodziankę Podczas wejścia antenowego zadzwonimy do wskazanej osoby, jeżeli odpowie poprawie, kto chce jej podarować prezent, wtedy otrzymuje nagrodę, a Ty jeden z dwóch zestawów:

  • Junior Box z LG K41s + Słuchawki misie + Starter FORMUŁA 
  • Junior Box z Motorola E7 Plus + Xiaomi Mi band + Starter FORMUŁA 

Kto jest Twoim Mikołajem: jak się zgłosić?

Aby zgłosić się do zabawy Kto jest Twoim Mikołajem, wystarczy wypełnić formularz zgłoszeniowy, który dostępny jest na ESKA.pl i czekać na telefon od naszego prowadzącego!

Sonda
Jaki prezent podarowałbyś/podarowałabyś swoim bliskim?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze