Święta Marzeń - piosenka śpiewana przez gwiazdy Polsatu!

i

Autor: Polsat Święta Marzeń - piosenka śpiewana przez gwiazdy Polsatu!

Święta Marzeń - piosenka śpiewana przez gwiazdy Polsatu!

2021-12-08 16:21

Z okazji Świat Bożego Narodzenia Polsat ma dla Widzów prezent - nową odsłonę piosenki Święta Marzeń, nagraną z udziałem gwiazd stacji. Jak brzmi utwór? Przekonajcie się już teraz.

Święta Marzeń - piosenka śpiewana przez gwiazdy Polsatu po raz drugi! Ubiegłoroczna edycja Świąt Marzeń spotkała się z ciepłym przyjęciem widzów i wzbudziła pozytywne emocje. Stąd pomysł, by w tym roku nagrać nową wersję. Klip do piosenki powstał w baśniowej, świątecznej scenerii. W nagraniu udział wzięli aktorzy i prezenterzy produkcji Polsatu, a także gwiazdy programów, które dopiero zadebiutują na antenie stacji. Zobaczymy i usłyszymy: Paulinę Sykut-Jeżynę, Krzysztofa Ibisza, Dorotę Gawryluk, Karolinę Szostak, Paulinę Chylewską, Piotra Witwickiego, Ewę Wachowicz, Piotra Mroza, Karolinę Gilon, Izabelę Janachowską, Jerzego Mielewskiego, Łukasza Jurasa Jurkowskiego, Partyka Cebulskiego, Katarzynę Skrzynecką, Bartka Kasprzykowskiego, Marcelinę Zawadzką, Ilonę Krawczyńską, Kajrę i Sławomira, Macieja Pertkiewicza, Marię Dębską, Chrisa Cugowskiego, Edytę Herbuś, Hannę Żudziewicz, Marcina Korcza, Joannę Liszowską, Andrzeja Grabowskiego i Roberta Janowskiego.

Mikołajkowy Blok Reklamowy 2021 - ile zebrano? Wynik charytatywnej akcji Polsatu

Team X opowiada o świętach i piosence Pod choinką [TYLKO U NAS]

Święta Marzeń - piosenka

- Do świąt zostało jeszcze trochę czasu, ale dzięki piosence wszyscy możemy już dziś cieszyć się niezwykłym klimatem Bożego Narodzenia. Chcemy, by widzowie także poczuli tę magię. Mamy nadzieję, że będą to rodzinne święta. Z najbliższymi, ale też z Kevinem i nasza piosenką - mówi Paulina Sykut-Jeżyna.

- Teledysk przenosi nas do baśniowego świata pełnego gwiazd… Polsatu. Jest tu wigilijny stół, pianino, przy którym wszyscy razem śpiewają, a nawet warsztat elfów - opowiada reżyser produkcji Andrzej Szajewski.

Pogadane z Sarą James: Eurowizja Junior 2021 to dopiero początek. Znamy plany wokalistki!

- W rolę Świętego Mikołaja wcielił się aktor, który ma najbardziej odpowiednie nazwisko, aby występować o tej porze roku, zwycięzca ostatniej edycji Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami - dodaje Piotr Mróz. - Bądźmy razem w te Święta, wspólnie spędzony czas, to najważniejsze, co możemy sobie podarować - podsumowuje Krzysztof Ibisz.