Sara James i Rudy

i

Autor: TOMASZ RADZIK / SUPER EXPRESS

Pogadane z Sarą James: Eurowizja Junior 2021 to dopiero początek. Znamy plany wokalistki!

2021-12-08 15:16

Już za moment Sara James będzie reprezentować nasz kraj na Eurowizji Junior 2021 w Paryżu. Zanim to się stanie, na ESKA.pl możecie obejrzeć nie tylko przedsmak wielkiego show wokalistki w postaci ESKA Live, ale również Pogadane z Sarą James. Sprawdźcie, co miała nam do powiedzenia na chwilę przed najważniejszym występem w jej życiu.

Pogadane z Sarą James to pozycja obowiązkowa dla każdego fana wokalistki, która już 19 grudnia wykona w Paryżu swój wielki hit Somebody podczas Eurowizji Junior 2021. Zwyciężczyni IV edycji The Voice Kids już wielokrotnie udowodniła, że posiada świetny głos, a teraz będzie chciała nim oczarować nie tylko polską, ale również zagraniczną publiczność. Jeśli jeszcze nie widzieliście występu artystki w ramach uwielbianej przez internautów serii ESKA Live, to czym prędzej nadrabiajcie zaległości. Niewątpliwie warto! My dziś prezentujemy natomiast kolejną odsłonę cyklu Pogadane z, której gospodarzem jest niezmiennie doskonale znany wam z anteny Radia ESKA Rudy. Sprawdźcie, o czym prezenter pogadał z wokalistką przed najważniejszym koncertem w jej całym życiu.

Sonda
Sara James w ESKA Live - oglądałeś koncert?

Pogadane z Sarą James

Eurowizja Junior 2021 to dopiero początek - deklaruje Sara James w nowym odcinku z serii Pogadane z. Młoda wokalistka nie ukrywa, że ma wielkie plany, a jednym z nich jest oczywiście nagranie i jak najszybsze wypuszczenie debiutanckiej płyty. W jakim klimacie będzie utrzymana? Jaka aktualnie muzyka gra w duszy zwyciężczyni The Voice Kids? Gdzie widzi siebie za 5 lat i dlaczego w Stanach Zjednoczonych? :D Odpowiedzi na te pytania znajdziecie w zamieszczonym tu materiale.

Pogadane z Sarą James