Święta Bożego Narodzenia 2022 - kiedy i jak wypadają w tym roku?

i

Autor: Pexels Święta Bożego Narodzenia 2022 - kiedy i jak wypadają w tym roku?

Święta Bożego Narodzenia 2022 - kiedy i jak wypadają w tym roku?

2022-10-11 10:27

Z upływem czasu, powolnymi krokami, zbliża się ulubiony dla wielu czas w roku. Niezwykle klimatyczny moment, kojarzony z ciepłą, rodzinną atmosferą. Jest on równoznaczny nie tylko ze spędzaniem czasu z najbliższymi osobami, ale również z czasem wolnym od szkoły, uczelni czy też pracy.

Wiele osób zastanawia się, na ile wolnego będą mogli liczyć w tegoroczne święta. W końcu dla części z nich jest to szansa na dłuższy odpoczynek, na który niezbyt często można liczyć. Czasem dla uczniów szkół oraz studentów święta Bożego Narodzenia mogą oznaczać nawet prawie trzy tygodnie wolnego! Zdarzyć się jednak może, że nie będzie tak kolorowo. Sprawdziliśmy, jak to wygląda w roku 2022 roku! Na ile wolnego będą mogli liczyć uczniowie, studenci oraz czy pracownicy nacieszą się dłuższym niż weekend odpoczynkiem?

Dni wolne od pracy i szkoły 2022 - KALENDARZ dni wolnych, długich weekendów i świąt

Przepis na HITY Z TIKTOKA [B.O.T.A., FERRARI] | ESKA XD - Ale to już było! #59

Święta Bożego Narodzenia 2022 - kiedy wypadają?

Święta Bożego Narodzenia są momentem w roku, do którego ludzie potrafią się przygotowywać nawet miesiącami! Są to zaledwie trzy dni świętowania, jednak mają naprawdę ogromne znaczenie. W tym roku wypadają one niezbyt korzystnie, ponieważ rozpoczynają się w sobotę, a ostatni ich dzień, czyli 26.10, wypada w poniedziałek.

Czy będą białe święta 2022? Prognoza pogody na grudzień nie zostawia wątpliwości!

Święta - którą świąteczną piosenką jesteś? Sprawdź swój hit!

Pytanie 1 z 8
Świąteczny klimat zaczyna się u mnie ...

Święta Bożego Narodzenia 2022 - ile potrwa wolne?

W roku 2022 Święta Bożego Narodzenia wypadają niezbyt korzystnie, jeśli liczysz na wolne. Uczniowie szkół będą mogli cieszyć się jedenastoma dniami wolnego. Być może część szkół przeciągnie to do 6 stycznia, dzięki czemu okres wolny od zajęć wydłuży się. To samo tyczy się studentów. Wszystko będzie zależało od decyzji placówek oświatowych. Jeśli chodzi o pracowników, w ich przypadku wygląda to nieco gorzej. Święta wypadają w weekend i trwają do poniedziałku, co oznacza, że będą mieć tylko jeden dodatkowy dzień wolnego.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE