Świąteczne piosenki 2015: Tabb & Sound'n'Grace - Święta będą cały rok: 5 powodów, żeby zaśpiewać na święta

2015-12-11 11:21
Okładka Atom
Autor: fot. okładka Atom Edycja Specjalna Świąteczne piosenki 2015: Tabb & Sound'n'Grace - Święta będą cały rok: zaśpiewacie na święta

Świąteczne piosenki 2015: Święta będą cały rok, to niezwyczajna piosenka Sound'n'Grace i Tabb'a. Kawałek promuje Edycję Specjalną albumu Atom, na której znajdziemy wyjątkowe piosenki na święta. Sprawdźcie 5 powodów, żeby zaśpiewać w święta i poczujcie świąteczny klimat na ESKA.pl!

Lista, na której znajdziemy piosenki na święta jest coraz dłuższa, bo właśnie dopisujemy do niej kolejny utwór. Świąteczne piosenki 2015 postanowił nagrać chór Sound'n'Grace, który z tej okazji znów skorzystał z pomocy Tabb'a. Kawałek Święta będą cały rok, znajdziemy na edycji specjalnej złotego albumu Atom. Płyta Tabb & Sound’n’Grace wypełniona jest pozytywnie nastrajającymi piosenkami i kolędami. Poniżej prezentujemy 5 powodów, żeby zaśpiewać nowy przebój na święta!

Świąteczne piosenki 2015 - Tabb & Sound'n'Grace

Święta cały rok, to z pewnością jedna z piosenek, którą będziecie nucić w Święta 2015. Singiel promujący świąteczną edycje albumu "Atom", opowiada o miłości, którą powinniśmy dzielić się z innymi - nie tylko w te magiczne dni. Ciepła piosenka Tabb'a i Sound'n'Grace, niesie ze sobą także inny, głęboki przekaz. Wigilia i Boże Narodzenie, to najlepszy czas na wybaczenie błędów drugiej osobie. Zespół przekonuje, że święta, czyli pokój - powinien trwać cały rok. Piosenka złapie za serce nawet największego twardziela! 

 

5 powodów, żeby zaśpiewać na święta

 

 1. Słowa w piosence mają niezwykle głębokie znaczenie.
 2. Utwór jeszcze przed świętami pozwoli Wam poczuć świąteczny klimat. Kawałek jest przepełniony emocjami!
 3. Święta w piosence symbolizują miłość, ciepło, zgodę i radość!
 4. Wokal Kamila Mokrzyckiego w świątecznym utworze sprawia, że chce się go bez przerwy słuchać.
 5. Piosenka "Święta będą cały rok" Tabb'a i chóru Sound'n'Grace, to jeden z najlepszych polskich przebojów na święta.

Świąteczna płyta - Atom Edycja Specjalna

20 listopada 2015 roku ukazała się specjalna edycja albumu "Atom'. Na rozszerzonej o świąteczne piosenki płycie, znajdziemy takie tytuły jak:

 1. Święta będą cały rok
 2. Raduj się świecie 
 3. Z narodzenia pana
 4. Anioł pasterzom mówił
 5. Mędrcy świata 
 6. Bądź blisko

Album opowiada o ludziach, którzy potrafią przyznać się do własnych błędów, wyciągają z nich lekcje, a porażki przekuwają w zwycięstwa. Jak przekonują autorzy: "Ten album ma być zastrzykiem dobrej energii, przypomnieniem, że warto być wdzięcznym, warto określić w życiu właściwe priorytety, warto mu zaufać". Dajcie znać w komentarzach, co sądzicie o singlu promującym zbiór świątecznych kompozycji. 

 

Honorata Skarbek zaprezentowała teledysk do świątecznej piosenki

RW

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze