Sunrise Festival 2019 - miejsce i lokalizacja. Gdzie się odbędzie Sunrise?

2019-02-07 8:41
Sunrise Festival 2019 - miejsce. Gdzie się odbędzie Sunrise?
Autor: fot. mdtproduction.pl (materiał prasowy)

Sunrise Festival 2019 dla wszystkich będzie wyjątkowym wydarzeniem! Kolejna, 17. edycja hucznej imprezy odbędzie się w zupełnie nowym miejscu! Poznacie je w tym artykule - na ESKA.pl

Sunrise Festival 2019 - gdzie się odbędzie 17. edycja hucznego wydarzenia? Wieczorem 25 listopada 2018 odbyło się spotkanie Rady Osiedla z prezydent Kołobrzegu, Anną Mieczkowską. Po długich rozmowach wstępnie ustalono miejsce Sunrise 2019. Na oficjalne potwierdzenie organizatora musieliśmy jednak poczekać.

Sunrise Festival 2019 - gdzie, miejsce

Organizator, po wielu znakomitych latach, nie otrzymał zgody na organizację wyjątkowego wydarzenia, jakim bez wątpienia jest Sunrise Festival 2019, w kołobrzeskim Amfiteatrze. Jeszcze przed 16. edycją festiwalu rozpoczęło się poszukiwanie nowego miejsca, które będzie bardziej przyjazne mieszkańcom. Początkowo pojawiła się informacja, że Sunrise 2019 odbędzie się w Mielnie. Teraz, oficjalnie wiemy, że 17. edycja imprezowego szaleństwa odbędzie się na lotnisku w Podczelu. 

Sunrise Festival 2018 - energia, szaleństwo i łzy szczęścia! Fani zachwyceni! [RELACJA]

Rada Osiedla, jak podaje Głos Koszaliński, chce od organizatorów m.in. dofinansowania placu zabaw i puli biletów w symbolicznej cenie. W tej lokalizacji miałyby się odbyć 3 edycje wydarzenia. 

Festiwal Zachodzącego Słońca to od wielu lat jedna z najważniejszych imprez plenerowych w naszym kraju. To 3 dni nieprzerwanej zabawy w świetnym towarzystwie. Co roku jesteśmy zaskakiwani gwiazdorskim line-upem. Sunrise przyciąga na swoje sceny gwiazdy takie jak: David Guetta, Armin van Buuren, Tiesto, Don Diablo, DJ Snake czy Axwell i Ingrosso. Festiwal, w ciągu trzech dni gromadzi ponad 80,000 uczestników.

Najnowsze