Sunrise Festival 2022 - Malaa dołącza do składu! Kiedy i na jakiej scenie zagra?

2021-11-25 13:33
Sunrise Festival 2022 - Malaa dołącza do składu! Kiedy i na jakiej scenie zagra?
Autor: gromysz.com / MDT Production / materiał prasowy Sunrise Festival 2022 - Malaa dołącza do składu! Kiedy i na jakiej scenie zagra?

Karuzela artystów, którzy zagrają na jednym z największych festiwali w Europie Środkowo-Wschodniej powoli się rozkręca. Do ogłoszonej już wcześniej czwórki wyjątkowych gwiazd: David Guetta, Faithless, Fatboy Slim i Marshmello, dołączył właśnie jedyny i niepowtarzalny Malaa!

Sunrise Festival 2022 - Malaa to artysta nowego pokolenia, w którym zakochały się tłumy na całym świecie. Jego kontrowersyjny styl i charakterystyczny image sceniczny podbija serca fanów. Z powodzeniem tworzy hitowe single i remiksy w klimacie bass, future, garage house. Każdego miesiąca w serwisach streamingowych jego muzykę słuchają miliony ludzi. Kto nie zna kultowych już utworów takich jak Notorious, Bling Bling, Made In France czy Revolt? Malaa współpracuje na stałe z wytwórnią Confession, której właścicielem jest niepodrabialny Tchami. Oboje stworzyli genialny projekt No Redemption, z którym koncertowali w dziesiątkach krajów. Francuski artysta jest teraz jedną z twarzy kolektywu Pardon My French, któremu lideruje legendarny DJ Snake.

Sunrise Festival 2022 - LINE-UP. Kto wystąpi na Sunrise w Kołobrzegu 2022?

Kolońska I Szlugi - byliśmy na planie teledysku sanah! [TYLKO U NAS]

Malaa na Sunrise Festival 2022 - kiedy wystąpi?

Malaa to jedna z najbardziej rozchwytywanych obecnie gwiazd. Przyszłoroczny występ w Podczelu będzie już czwartą wizytą Francuza na Sunrise Festival. Do tej pory nie zawodził. Jego show były komentowane jeszcze długie miesiące po zakończeniu imprezy. Tym razem pojawi się na scenie Silver w piątek 22 lipca. Bilety można kupić tylko na stronie internetowej organizatora.

Sunrise Festival 2022 odbędzie się w dniach 21-24 lipca 2022 na lotnisku w Podczelu. Na pięciu potężnych scenach zagra ponad 100 artystów z całego świata. O wszystkich newsach i ciekawostkach związanych z wydarzeniem można przeczytać na naszych social mediach i stronie internetowej, więc warto nas obserwować.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze