Suchar Codzienny na ESKA Odwołuje Zimę 2020! Dobry humor to podstawa!

2020-01-21 17:03
Suchar Codzienny na ESKA Odwołuje Zimę 2020! Dobry humor to podstawa!
Autor: Radio ESKA Suchar Codzienny na ESKA Odwołuje Zimę 2020! Dobry humor to podstawa!

W tym roku na ESKA Odwołuje Zimę, zabieramy ze sobą znanego z kanału Suchar Codzienny - Myka. Jest to człowiek, który najprawdopodobniej zna wszystkie suchary i dowcipy świata, a przecież dobry humor w trakcie wyjazdu do podstawa.

ESKA Odwołuje Zimę w tym roku zabierze słuchaczy na gorące plaże Dominikany. Wyjątkowe rajskie widoki, gorące wody oceanu i świetna atmosfera to wymarzone wakacje prawda? Ale bez dobrego humoru nawet najlepiej zaplanowany urlop może być nudny. W związku z tym na ESKA Odwołuje Zimę 2020 zabieramy prawdziwego speca od sucharów i świetnych dowcipów. W ESKOlocie na Dominikanę swoje miejsce już grzeje MYKU z kanału Suchar Codzienny.

Jak się zgłosić do ESKA Odwołuje Zimę?

  • wysyłacie SMS o treści ESKA na 7211 za 2,46 zł z VAT
  • kupujecie głos online na eoz.eska.pl

Poczuj pozytywną energię z Coca-Cola Energy!

Suchar Codzienny na ESKA Odwołuje Zimę 2020!

Redakcja ESKA.pl postanowiła zadbać o dobry humor wszystkich biorących udział w naszej akcji ESKA Odwołuje Zimę. Sprawdziliśmy najpopularniejsze suchary związane z wakacjami. Oto najlepsze z nich:

  1. Ogłoszenie w gazecie. Słońce, woda, piasek. Zatrudnię do pracy przy betoniarce.
  2. Koledzy ze szkolnej ławki spotykają się po wakacjach w szkole:- Szkoda, ze tego nie widziałeś, jechałem na słoniu, a obok mnie dwa lwy... - I co dalej, i co dalej?... - Musiałem zejść z karuzeli...
  3. Mąż: Chciałbym w końcu spędzić wakacje tam, gdzie jeszcze nigdy nie byłem.... Żona: Świetnie...Co powiesz na remont kuchni.
  4. Agent biura podróży wynajmuje apartament nad polskim morzem: - A czy tu często pada deszcz? - pyta klient? - Tu? Nigdy! Tylko na zewnątrz.

Najnowsze