Studniówka 2016: Uptown Funk w lip dub. Nowy - studniówkowy hit internetu uczniów LO!

2016-01-12 13:30
Kadr z lip dub LO Żeromskiego Studniówka 2016
Autor: fot. YouTube/Fotograf Ślubny Kamerzysta Na Wesele Foton Flash Video Warszawa Studniówka 2016: Uptown Funk w lip dub. Nowy - studniówkowy hit internetu uczniów LO!

Lip Dub przed studniówką to już tradycja! Zarówno one jak i filmiki ze studniówek 2016, co roku zalewają internet. Uczniowie Liceum Ogólnokształcącego w Warszawie na pewno nie zapomną o swojej szkole i zawsze będą ją mile wspominać. Nagrali bowiem wideo - lipdub w rytm Uptown Funk Marka Ronsona i Bruno Marsa. Z pewnością to jedna z najbardziej funk'ujących szkół w Polsce! Przekonajcie się sami - na ESKA.pl

Studniówka 2016 to wydarzenie, na które czekają uczniowie ostatnich klas szkół średnich. Zanim jednak przyszli absolwenci zatańczą ostatniego poloneza, to tradycją jest, że przygotowują filmik będący za jakiś czas swego rodzaju wspomnieniem. Pomysłów jest wiele! Na jeden z nich wpadli uczniowie Liceum Ogólnokształcącego w Warszawie. Przygotowali oni bowiem "lip dub", czyli rodzaj teledysku-parodii, w której osoby naśladują wykonawców śpiewając ich piosenkę. Tym razem wykorzystany został hit Uptown Funk!

>> Ferie 2016: terminy ferii zimowych we wszystkich województwach. Kiedy przerwa zimowa 2016?

Studniówka 2016: lip dub uczniów LO

Świetna choreografia tańca, aktorstwo i reżyseria - to wszystko w filmiku, który stworzyli uczniowie warszawskiego liceum. W akcje przygotowania i zrobienia "filmiku na pożegnanie" coraz częściej włączają się nauczyciele! Co oczywiście popieramy! 

Maturzyści LO nr XL z Oddziałami Dwujęzycznymi im. S. Żeromskiego mogą być z siebie dumni, bo wyszło to naprawdę dobrze! A co najważniejsze - dzięki temu filmikowi wspomnienia zostaną z nimi na zawsze! 

 

Czy tak jak nam, podoba się Wam "lipdub" Uptown Funk? Dajcie znać w komentarzach! ;)

 

Studniówki trwają. Nie zawsze wszystko idzie jednak zgodnie z planem. Zobaczcie, co spotkało bohaterów Podryw na głupka! Romanse i spory tuż przed balem to nie jest dobry pomysł...

>> Dni wolne i długie weekendy w 2016 r., czyli kiedy wziąć urlop w 2016?

Szpilka - Wilder: transmisja TV. O której i gdzie oglądać walkę na żywo w polskiej telewizji?

RW

Najnowsze