Stachursky zdradza, co robi w domu! Artysta zaskakuje swoich fanów! #zostańwdomu

i

Autor: ESKA Stachursky zdradza, co robi w domu! Artysta zaskakuje swoich fanów! #zostańwdomu

Stachursky zdradza, co robi w domu! Artysta zaskakuje swoich fanów! #zostańwdomu

2020-03-19 16:11

Stachursky zamierza najbliższy czas spędzić aktywnie! Oczywiście siedząc w domu. Artysta za pośrednictwem ESKA.pl, zapowiada nowe piosenki, które ujrzą światło dzienne w ciągu najbliższych tygodni, a nawet miesięcy. Obejrzyjcie wideo i przekonajcie się, jak twórca Doskozzzy spędzi czas w domu!

Stachursky ujawnił nam swoje plany na nadchodzące dni i jak sam przyznał - bierze udział w akcji #zostańwdomu. Artysta, z ponad 25-letnim doświadczeniem, pomyślał o czytelnikach ESKA.pl i postanowił nagrać specjalne wideo, które publikujemy w tym miejscu. Jacek Stachursky podzielił się z nami informacją, że w najbliższych tygodniach zamierza skupić się głównie na muzyce. Jego fanów z pewnością ucieszy informacja, że artysta szykuje się do wypuszczenia utworu Bella Mamasita. Nowa muzyka Stachursky'ego pojawiać się będzie średnio, co dwa miesiące. Następny w kolejce jest utwór Ayessa, a później kawałek zatytułowany Polska krew. Właśnie ten ostatni numer, jak przekonuje legendarna gwiazda polskiej sceny, jest oryginalny i ma niezwykły tekst. 

Zobacz: Roksana Węgiel APELUJE: zostań w domu! Sama zdradza, co robi w wolnym czasie! [TYLKO U NAS]

Stachursky obiecuje również, że z okazji akcji #zostańwdomu zrobi transmisję live, w której porozmawia z fanami. Zamierza również nadrobić zaległości: książki, filmy, seriale czy śledzenie tego, co się dzieje na świecie. Zobaczcie wideo na ESKA.pl!

Stachursky to artysta z 25-letnim doświadczeniem na scenie. Autor aż 9 albumów oraz takich hitów jak Chłosta, Dosko, Jam jest 444, czy Doskozzzy, której premiera wstrząsnęła polskim internetem.

Posłuchaj, jak można zarazić się koronawirusem. To materiał z cyklu DOBRZE POSŁUCHAĆ. Podcasty z poradami.