Stachursky zaskakuje swoją wizją. Płyta 2K19 ujawnia kilka twarzy artysty! [HITY]

2019-10-02 12:20
Stachursky zaskakuje swoją wizją. Płyta 2K19 ujawnia kilka twarzy artysty!
Autor: 2k19 - okładka płyty Stachursky zaskakuje swoją wizją. Płyta 2K19 ujawnia kilka twarzy artysty!

Stachursky powraca z kolejnym albumem i znowu zaskakuje swoją wyjątkową wizją muzyki rozrywkowej. 2K19 to długo wyczekiwany pierwszy materiał studyjny od czasu wydanego 7 lat temu - Boskiego Planu. Albumy Stachursky’ego odnoszą komercyjny sukces, a artysta niezmiennie przyciąga rzesze sympatyków na swoje koncerty. Jakie utwory znajdziemy na nowej płycie artysty? Przekonajcie się sprawdzając na ESKA.

Stachursky - płyta 2k19 pełna jest zaskoczeń i świeżych brzmień. Spory sukces pierwszego singla Doskozzza sprawił, że apetyt i ciekawość sympatyków nowych produkcji muzycznych Jacka zdecydowanie wzrosła. Niewątpliwie nowym projektem muzycznym Stachursky zdominował internet, jednocząc wokół niego unikatową społeczność młodych ludzi. Nowomowa i przewijający się motyw graficzny „CyberMaski” to cechy charakterystyczne wspomnianego kręgu pasjonatów muzycznych. Można śmiało rzecz, że pojawiająca się wręcz mistyczna postać Mistrza Etyzera, stworzyła wyjątkowy, magiczny świat, w którym ów Mistrz jest zdecydowanie wiodącą postacią.

Stachursky - 2K19 pełna hitów

Nowy projekt Stachursky'ego ekscytował od samego początku - 2K19 to ostatni element tryptyku, w którym znajdziemy wcześniej wydane platynowe 1999 i złote 2009 - a w nich utwory takie jak Zostańmy razem, Jam Jest 444 czy Typ niepokorny. Na najnowszym albumie Jacek postanowił zblendować swoje różne muzyczne wcielenia i sięgnął po gatunki takie jak trans czy electro, ale nie zrezygnował z bardziej uniwersalnych form muzyki klubowej.

Album 2K19 jest promowany przez trasę Doskozzza Tour 2K19. Jacek odwiedzi takie miasta jak Poznań, Kraków, Wrocław, Katowice, Gdańsk, Lublin i Warszawę.

 1. Doskozzza
 2. Zimna lufa
 3. Kim jestem – jestem sobie
 4. To moja droga
 5. Zaginaaay
 6. Gdy nie ma Ciebie
 7. Moje serce
 8. Funky rider
 9. Szampan i truskawki
 10. Pożegnanie naszych ciał
 11. Moje pragnienie

Zaginaaay jest kolejnym singlem z nowego albumu 2K19 i ukazuje koncertowe oblicze Stachursky'ego oraz jego zespołu.

Stachursky i jego Doskozzza to imprezowy hit wiosny? Czy Polska jest na to gotowa?!
Autor: Universal Music Polska Stachursky i jego Doskozzza to imprezowy hit wiosny? Czy Polska jest na to gotowa?!
Najnowsze