Stachursky zaskakuje swoją wizją. Płyta 2K19 ujawnia kilka twarzy artysty! [HITY]

2019-10-02 12:20
Stachursky zaskakuje swoją wizją. Płyta 2K19 ujawnia kilka twarzy artysty!
Autor: 2k19 - okładka płyty Stachursky zaskakuje swoją wizją. Płyta 2K19 ujawnia kilka twarzy artysty!

Stachursky powraca z kolejnym albumem i znowu zaskakuje swoją wyjątkową wizją muzyki rozrywkowej. 2K19 to długo wyczekiwany pierwszy materiał studyjny od czasu wydanego 7 lat temu - Boskiego Planu. Albumy Stachursky’ego odnoszą komercyjny sukces, a artysta niezmiennie przyciąga rzesze sympatyków na swoje koncerty. Jakie utwory znajdziemy na nowej płycie artysty? Przekonajcie się sprawdzając na ESKA.

Stachursky - płyta 2k19 pełna jest zaskoczeń i świeżych brzmień. Spory sukces pierwszego singla Doskozzza sprawił, że apetyt i ciekawość sympatyków nowych produkcji muzycznych Jacka zdecydowanie wzrosła. Niewątpliwie nowym projektem muzycznym Stachursky zdominował internet, jednocząc wokół niego unikatową społeczność młodych ludzi. Nowomowa i przewijający się motyw graficzny „CyberMaski” to cechy charakterystyczne wspomnianego kręgu pasjonatów muzycznych. Można śmiało rzecz, że pojawiająca się wręcz mistyczna postać Mistrza Etyzera, stworzyła wyjątkowy, magiczny świat, w którym ów Mistrz jest zdecydowanie wiodącą postacią.

Stachursky - 2K19 pełna hitów

Nowy projekt Stachursky'ego ekscytował od samego początku - 2K19 to ostatni element tryptyku, w którym znajdziemy wcześniej wydane platynowe 1999 i złote 2009 - a w nich utwory takie jak Zostańmy razem, Jam Jest 444 czy Typ niepokorny. Na najnowszym albumie Jacek postanowił zblendować swoje różne muzyczne wcielenia i sięgnął po gatunki takie jak trans czy electro, ale nie zrezygnował z bardziej uniwersalnych form muzyki klubowej.

Album 2K19 jest promowany przez trasę Doskozzza Tour 2K19. Jacek odwiedzi takie miasta jak Poznań, Kraków, Wrocław, Katowice, Gdańsk, Lublin i Warszawę.

 1. Doskozzza
 2. Zimna lufa
 3. Kim jestem – jestem sobie
 4. To moja droga
 5. Zaginaaay
 6. Gdy nie ma Ciebie
 7. Moje serce
 8. Funky rider
 9. Szampan i truskawki
 10. Pożegnanie naszych ciał
 11. Moje pragnienie

Zaginaaay jest kolejnym singlem z nowego albumu 2K19 i ukazuje koncertowe oblicze Stachursky'ego oraz jego zespołu.

Stachursky i jego Doskozzza to imprezowy hit wiosny? Czy Polska jest na to gotowa?!
Autor: Universal Music Polska Stachursky i jego Doskozzza to imprezowy hit wiosny? Czy Polska jest na to gotowa?!
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze