Stach Bukowski i Kwiat Jabłoni we wspólnym utworze Noc. Czy piosenka okaże się hitem?

2020-10-22 14:18 jj
Stach Bukowski i Kwiat Jabłoni we wspólnym utworze Noc. Czy piosenka okaże się hitem?
Autor: Materiały prasowe FONOBO Stach Bukowski i Kwiat Jabłoni we wspólnym utworze Noc. Czy piosenka okaże się hitem?

Rozpędzony czerwony SUV Stacha Bukowskiego nie zatrzymuje się nawet na chwilę. Zespół właśnie wypuścił nowy teledysk. Video powstało do piosenki Noc nagranej wspólnie z Kwiatem Jabłoni. Więcej szczegółów znajdziecie na ESKA.pl.

Stach Bukowski i Kwiat Jabłoni we wspólnym utworze Noc. Czy piosenka okaże się hitem? Stach Bukowski to młody i charyzmatyczny zespół z Olsztyna. Artysta śpiewa i gra na perkusji. Jednocześnie! Aga to znakomita basistka, a Robert to wirtuoz gitary. W takim składzie są nie do pokonania. Ich twórczość nasycona jest beztroską energią i dobrą zabawą. Grają z rockandrollowym polotem, mają ucho do chwytliwych melodii i szturmem wzięli wszystkie rozgłośnie radiowe w kraju.

ESKA XD #006

Stach Bukowski i Kwiat Jabłoni we wspólnym utworze Noc. O czym jest nowa piosenka?

Fani obu zespołów pokochali ten utwór, dlatego na pewno ucieszą się, że wreszcie powstał do niego teledysk. W klipie obok Stacha, Agi i Roberta wystąpiły także inne młode gwiazdy wytwórni FONOBO Label. W role statystów wcielili się m.in. Faustyna Maciejczuk, Agata Radziszewska, KIWI, Magda Kluz, Kamil Kempiński, chłopaki z zespołów Jelsa oraz Under The Shower. Wprawne oko wypatrzy w tle również kilkoro pracowników labelu. Postać czarnego charakteru odegrał Sebastian Tomala, aktor, który zagrał główną rolę w teledysku Pezeta do utworu Intro.

Najnowsze