Billie Eilish - nowa piosenka artystki będzie inna niż pozostałe? To może być zaskoczenie!

Billie Eilish
Autor: B2820/Photoshot/East News

Billie Eilish nie zwalnia tempa. Po zaprezentowaniu oficjalnego teledysku do numeru No Time To Die przyszedł czas na kolejne nowości muzyczne. Za pośrednictwem stories na Instagramie artystka zapowiedziała, kiedy ukaże się jej kolejna piosenka oraz zdradziła kilka istotnych szczegółów. Czy możemy spodziewać się czegoś zupełnie innego, niż dotychczas? Sprawdźcie na ESKA,pl.

Billie Eilish powraca z nową piosenką - taka informacja wypłynęła od samej artystki, która z pewnością nie tak wyobrażała sobie kolejny rok swojej kariery. Gdy oficjalnie ogłoszono, że młoda gwiazda nagrała utwór przewodni do kolejnego filmu o przygodach Jamesa Bonda, wszyscy byli przekonani, że piosenka No Time To Die stanie się wielkim hitem na całym świecie. Niestety, pandemia koronawirusa pokrzyżowała promocyjne plany piosenkarki, jak również producentów Nie czas umierać. Na pocieszenie wokalista opublikowała oficjalny wideoklip do piosenki, a w październiku zapowiedziała, że już niebawem swoją premierę będzie miał jej kolejny singiel.

Po wydaniu kawałka Bad Guy Billie Eilish stała się gwiazdą numer jeden na całym świecie. Nic dziwnego, że tak wiele osób czeka na nową muzykę od niej. W niedzielę, 18 października, artystka odpowiedziała na kilka pytań, jakie pozostawili jej fani. Kilka z nich dotyczyło oczywiście nowych utworów. Zgodnie z zapowiedziami Billie - nowa piosenka powinna pojawić się już niebawem! Kiedy?

Billie Eilish kiedyś i dziś

Billie Eilish - nowa piosenka 2020

Za pośrednictwem Instagrama Billie Eilish odpowiedziała na pytania fanów dotyczące jej nowości muzycznych. Nowa piosenka wokalistki ma się ukazać już w listopadzie! Będzie to pierwszy od czasów my future kawałek tej zdolnej osiemnastolatki. Poproszona o wskazanie koloru, który pasuje do nadchodzącego utworu, gwiazda wybrała charakterystyczny dla jesieni odcień pomarańczowy. Czy tym razem będzie bardziej optymistycznie? Tego dowiemy się już za kilka tygodni!

Najnowsze