Książulo

i

Autor: YouTube/KSIĄŻULO

GWIAZDY

Spotkanie na szczycie. Książulo zobaczył się ze znanym raperem. Zdjęcie podbija sieć!

2024-02-26 15:32

Książulo jest dziś jednym z najbardziej lubianych, a zarazem najpopularniejszych twórców internetowych. Zamieszczane przez niego filmiki generują miliony odsłon, a wiele osób traktuje go jako autorytet w dziedzinie kulinariów. Fani youtubera byli zaskoczeni, widząc jego zdjęcie ze znanym raperem. Co za spotkanie!

Za sprawą szczerych opinii dotyczących miejscówek serwujących jedzenie, najczęściej typu fast food, Książulo stał się prawdziwą gwiazdą mediów społecznościowych. Filmiki, na których youtuber ocenia kebaby, burgery i inne dania, każdorazowo generują miliony odsłon. Można powiedzieć, że na przestrzeni kilku lat swojej działalności w internecie Książulo stał się wręcz autorytetem w dziedzinie kulinariów. Dowodem na potęgę youtubera jest sytuacja z listopada 2023 roku, kiedy to twórca uratował wieloletni, rodzinny biznes, nakłaniając swoich odbiorców do odwiedzania warszawskiej cukierni z kultowymi rurkami z kremem. 

To, co się dzieje, to jest jakieś szaleństwo! Pan Marek zwołał do pomocy całą rodzinę, kolejka zasłania już inne sklepy, tata piecze dzisiaj drugi raz. Nie da się opisać słowami, jak bardzo jesteśmy wam wdzięczni. Dziękujemy z całego serduszka - napisała mu w podziękowaniu osoba z rodziny współpracownika właściciela lokalu.

Książulo przemierza Polskę wzdłuż i wszerz, oceniając punkty gastronomiczne. Ostatnio podczas posiłku towarzyszył mu znany gość, autor najpopularniejszego polskiego utworu 2023 - Kizo.

Książulo uratował cukiernię. Po jego wizycie pojawiły się tam tłumy! Gdzie kupić kultowe rurki z kremem?

Kizo i Bletka z nowym singlem "Hero"

Książulo i Kizo

Książulo i Kizo to crossover, jakiego nikt się nie spodziewał. Panowie pochwalili się wspólnym zdjęciem w mediach społecznościowych, a to w niespełna dobę polubiło ponad 100 tysięcy osób. Internauci nie kryją zaskoczenia tym spotkaniem i węszą... współpracę. Kizo niejednokrotnie udowodnił, że ma głowę do biznesu, a od jakiegoś czasu sam działa w gastronomii, regularnie wypuszczając nowe produkty. Myślicie, że coś faktycznie jest na rzeczy? A może to zwykłe, kumpelskie spotkanie?

Listen on Spreaker.