Śpimy dłużej czy krócej? Zmiana czasu na zimowy 2019

2019-10-26 13:33 RW
Śpimy dłużej czy krócej? Zmiana czasu na zimowy 2019
Autor: Arkadiusz Ziolek/ East News Śpimy dłużej czy krócej? Zmiana czasu na zimowy 2019

Jedni się cieszą, drudzy denerwują. Nie zmienia to faktu, że zmiana czasu na zimowy jest coraz bliżej i dotyczy każdego. Czeka nas przestawianie zegarków, a w związku z tym pojawiają się pytania. Czy pośpimy godzinę dłużej czy krócej? W którą stronę przesuwamy wskazówkę? Przekonajcie się sprawdzając na ESKA.pl

Śpimy dłużej czy krócej? Zmiana czasu na zimowy 2019 coraz bliżej, więc nic dziwnego, że odpowiedź na te pytanie wzbudza duże zainteresowanie. Wcale nas to nie dziwi, bo od tego, w którą stronę przekręcimy wskazówki zegarów, będzie zależało, jak długo pośpimy. Śpimy dłużej czy krócej? Jak wygląda sytuacja, w przypadku najbliższej zmiany czasu na zimowy, która czeka nas w nocy z 26 na 27 października?

Śpimy dłużej czy krócej - zmiana czasu 2019 zima

Jesteście śpiochami? Nie lubicie rozstawać się ze swoim łóżkiem? Śpimy dłużej czy krócej? Mamy dla Was dobrą informację. Zmiana czasu na zimowy już w nocy z 26 października na 27 października 2019. Zegarki przesuniemy do tyłu: z godziny 3:00 na godzinę 2:00. Oznacza to, że będziemy spać godzinę dłużej!

Pamiętajcie o tym, że telefony komórkowe zmienią godzinę automatycznie. Nie musicie się martwić, że budzik obudzi was o godzinę za późno. Godzinę zmienić będzie trzeba w zegarach ściennych, piekarnikach czy starszych modelach samochodów.

Zmiana na czasu 2019 zima - ostatni raz

Zmiana czasu w Polsce zagościła na dobre dopiero w 1995 roku! Niebawem przestanie jednak obowiązywać. Obywatele Unii Europejskiej zdecydowali, że od 2021 roku każdy kraj pozostanie przy wybranym przez siebie czasie - zimowym lub letnim. 

Zobacz: Zmiana czasu 2019 na zimowy OSTATNI RAZ? Kiedy przestawiamy zegarki w Polsce?

Najnowsze