#śpiewajinagrywajwdomu - weź udział w akcji i wykorzystaj swój wolny czas

2020-04-03 16:01 RW
#śpiewajinagrywajwdomu - weź udział w akcji i wykorzystaj swój wolny czas
Autor: talentobranie.pl #śpiewajinagrywajwdomu - weź udział w akcji i wykorzystaj swój wolny czas

Siedzicie w domu? Marzyliście o muzycznej karierze? Ruszyła akcja #śpiewajinagrywajwdomu, która daje wam szansę na rozwinięcie muzycznych skrzydeł! Jak wziąć w niej udział? Przekonajcie się sprawdzając szczegóły na ESKA.pl.

Konkurs wokalny #talentobranie to jedyna w swoim rodzaju rywalizacja przygotowana przez profesjonalistów, której formuła gwarantuje sprawdzenie się w każdym aspekcie, z którym spotykają się Artyści w karierze. Konkurs zaczyna się w internecie, aby następnie poprzez studio, spotkania z influencerami i transmisje na żywo móc znaleźć się na prawdziwej scenie wśród publiczności, przedstawicieli branży i sław! Nagrodą jest potężna trampolina do kariery, ale w naszym konkursie wygrywasz na każdym etapie! 

#śpiewajinagrywajwdomu - spełnij muzyczne marzenia!

Konkurs napędza akcja #śpiewajinagrywajwdomu, która zachęca Was do nagrywania swoich wykonań, aby bez wychodzenia z domu dać sobie szansę na sukces na poziomie, który dotychczas był w sferze Waszych marzeń! Organizatorem jest wytwórnia ID Records tworzona przez profesjonalistów, a zwycięzców wybiorą fani i branża, wszystko to w niezwykle atrakcyjnej formule, która sprawi, że Uczestnicy przeżyją niesamowitą przygodę oraz pozna ich mnóstwo nowych ludzi!

#śpiewajinagrywajwdomu - jak się zgłosić?

Siedzicie w domu, uwielbiacie śpiewać i zawsze marzyliście o muzycznej karierze? Razem z ID Records dajemy wam szansę na to byście wypłynęli na szerokie wody polskiego rynku muzycznego. #śpiewajinagrywajwdomu to akcja, której jeszcze nie było! Jeśli chcecie stać się muzyczną gwiazdą, to zapraszamy do wzięcia udziału. Co trzeba zrobić?

Wrzućcie na Facebooka, Instagrama lub TikToka swój wykon dowolnego utworu i oznaczcie go hasztagiem #śpiewajinagrywajzdomu. Głosowanie na najlepsze wykonania, które awansują do dalszego etapu odbywają się w grupie ID Records na Facebooku. Nie zapomnij dołączyć do grupy Społeczność ID Records | #talentobranie, gdzie możesz od razu dotrzeć do nas, a także poznać lepiej uczestników i nowych fanów talentów! Dołączenie do grupy jest też niezbędne, aby śledzić i głosować na uczestników w pierwszym etapie. Szczegóły i zwycięskie zgłoszenia na stronie: talentobranie.pl

Jeśli zauważą Cię inni, jest szansa że i my do Ciebie dotrzemy. Im szybciej dasz się złowić, tym większą masz szansę przejścia do kolejnego etapu konkursu. Głównym sponsorem akcji jest dystrybutor najwyższej klasy mikrofonu USB oferującego studyjną jakość nagrań - Apogee HypeMiC , o którym szczegóły znajdziecie na witrynie spiewajinagrywaj.pl.

Zwycięzca pierwszego etapu akcji #śpiewajinagrywajwdomu, oprócz szansy na muzyczną karierę, otrzyma mikrofon Apogee HypeMiC.

Najnowsze