Roksana Węgiel śpiewa Halo od Beyonce. Lepiej niż w The Voice Kids?

2020-04-03 11:56 MK
Roksana Węgiel
Autor: Lukasz Kalinowski/East News

Pozostająca w domu Roksana Węgiel ani na moment nie zapomina o swoich fanach. Młoda gwiazda popu regularnie organizuje transmisje na żywo, podczas których łączy się ze swoimi wielbicielami bądź odpowiada na zadane przez nich pytania. W trakcie ostatniego live Roxie zaśpiewała hit, od którego zaczęła się jej przygoda w The Voice Kids.

Roksana Węgiel - piosenka Halo zapewniła młodej artystce sukces w pierwszej edycji The Voice Kids. To właśnie interpretacją tego wielkiego hitu 13-letnia wówczas wokalistka zachwyciła jury w składzie: Edyta Górniak, Dawid Kwiatkowski oraz Tomson i Baron. Mentorka Roxie przyznała nawet, że jej zdaniem, nastolatka z Jasła ma lepsze warunki głosowe od młodej Bey.

Również widzowie zachwycili się talentem wokalnym Roksany, czego zwieńczeniem było jej wielkie zwycięstwo. Wygrana w The Voice Kids otworzyła Roxie drzwi do kariery. Kilka miesięcy później, młoda gwiazda odniosła sukces na Eurowizji Junior 2018, wydała debiutancki album studyjny i wyruszyła w pierwszą trasę koncertową po największych miastach w Polsce. Dziś Roxie jako pierwsza nastolatka w naszym kraju przekroczyła liczbę miliona obserwujących na Instagramie. To właśnie za pośrednictwem tego serwisu piosenkarka najchętniej kontaktuje się ze swoimi fanami. Jako ambasadorka akcji #zostańwdomu, Roxie regularnie organizuje transmisje na żywo, podczas których zaskakuje wszystkich swoich wielbicieli.

Roksana Węgiel zdradza swoje TOP 5 hitów [TYLKO NA ESKA.pl]

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Roksana Węgiel - cover Halo

Każdy z live'ów Roksany cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem. Fani wokalistki starają się z nią połączyć oraz zadają jej mnóstwo pytań. Jedna z próśb skierowanych do Roxie podczas jej ostatniej transmisji na żywo dotyczyła zaśpiewania piosenki, od której wszystko się zaczęło, czyli Halo z repertuaru Beyonce. Gwiazda zgodziła się i zaśpiewała fragment utworu. Która wersja bardziej wam się podoba? Ta z 2018 czy 2020 roku?

Najnowsze