Euro 2024

Spektakularne śluby polskich piłkarzy. Huczne wesela, luksusy i znani goście - ZDJĘCIA

Tak wyglądały śluby gwiazd reprezentacji Polski w piłce nożnej. Który polski piłkarz wydał fortunę na swój wielki dzień? Te zdjęcia mówią wszystko! Zobacz w naszej galerii, jak wyglądały bajkowe śluby polskich gwiazd piłki nożnej. Na ich organizację szły setki, a może nawet miliony tysięcy złotych!

Spis treści

  1. Piłkarze reprezentacji Polski, którzy wzięli ślub
  2. Ślub Roberta Lewandowskiego i Anna Stachurskiej
  3. Ślub Wojciecha Szczęsnego i Mariny Łuczenko
  4. Ślub Jana Bednarka i Julii Nowak
  5. Polscy piłkarze: luksusowe śluby i wesela – zobacz zdjęcia

Piłkarze reprezentacji Polski, którzy wzięli ślub

Śluby polskich piłkarzy przypominają bajkowe uroczystości! Wielu znanych sportowców nie żałuje wydatków na ten wielki dzień. Kto wiódł prym w wystawności? Według nieoficjalnych informacji ślub Roberta i Anny Lewandowskich w 2013 roku mógł kosztować nawet 300 tysięcy złotych, a za greckie wesele Wojciech Szczęsny i Marina Łuczenko w 2016 roku mogli zapłacić nawet 250 tysięcy złotych.

W ostatnich latach na ślubnym kobiercu stanęło sporo gwiazd reprezentacji Polski w piłce nożnej. Ostatnio głośno było m.in. o ślubie:

  • Adama Buksy i Aleksandry Zębali,
  • Bartosza Slisza i Kamili Bały,
  • Jakuba Modera i Agaty Dębskiej,
  • Jana Bednarka i Julii Nowak.

Oto kilka przykładów ślubów polskich piłkarzy, którzy zdecydowali się na uroczystości z wielkim rozmachem.

Ślub Roberta Lewandowskiego i Anna Stachurskiej

Ślub napastnika reprezentacji Polski, ówczesnego gwiazdora Bundesligi i karateczki Anny Stachurskiej to było najgłośniejsze wydarzenie towarzyskie 2013 roku. Para pobrała się dokładnie 22 czerwca 2013 r. w kościele św. Anny w Serocku. Tego dnia nad bezpieczeństwem gości czuwało kilkunastu ochroniarzy! Huczne wesele Lewandowskich zorganizowano w Trębkach Nowych w Dworze Złotopolska Dolina - uroczystość miała kosztować około 300 tys. złotych! Na weselu zagrał zespół Bala Band. "Przygotowania do ślubu trwały ok. 1,5 roku" – ujawnił w rozmowie z Plotkiem Marek Bala, założyciel zespołu.

Para tego dnia postawiła na elegancję i klasykę. Anna Lewandowska miała na sobie kreację Macieja Zienia. Lewy także wybrał polską markę – jego czarny smoking stworzyła pracownia krawiecka Rudolf&Co. Na weselu Roberta i Anny Lewandowskich pojawiła się plejada gwiazd m.in. Cezary i Edyta Pazurowie, Sławomir Peszko, Grzegorz Wojtkowiak czy Ivan Djurdjević.

Czytaj także: Anna Lewandowska zaznała w życiu biedy. Dziś zarabia krocie! Jak wyglądała jej droga na szczyt?Warto wspomnieć, że Lewandowscy w 2023 roku odnowiła przysięgę małżeńską i zorganizowała z tej okazji drugie wesele! Power couple zaprosiła tym razem rodzinę i przyjaciół na dwudniową imprezę w Toskanii.

Ślub Wojciecha Szczęsnego i Mariny Łuczenko

Ślub Wojciecha Szczęsnego i Mariny Łuczenko odbył się w 2016 roku w Grecji. Zakochani pobrali się po trzech latach związku, a ceremonia do końca była owiana tajemnicą. Podobno nawet goście nie wiedzieli dokąd lecą!

Szczęsny i Łuczenko nie oszczędzali na swoim wielkim dniu, wydając – według wyliczeń Faktu - co najmniej 250 tysięcy złotych. Piosenkarka i piłkarz sami napisali teksty przysięgi małżeńskiej. Na ich weselu zaśpiewał brytyjski piosenkarz James Arthur.

Młoda para w dniu ślubu wyglądała olśniewająco. Marina miała na sobie kreację od Miry i Lihi Zwillinger, a Wojtek Szczęsny był ubrany w garnitur od Toma Forda.

Całe wesele było spełnieniem marzeń. Zdecydowanie najpiękniejszy i najbardziej wzruszający dzień mojego życia. Występ Jamesa był niespodzianką dla gości, a zaczęło się od tego, że wszystkich poprosiliśmy na parkiet, by wykonać pierwszy taniec. W międzyczasie James i jego muzycy wyłonili się i zaczęli wykonywać utwór „Roses”, który w oryginalnej wersji James wykonuje z Emeli Sande. Zatańczyłam z Wojtkiem pierwszą zwrotkę i refren, po czym dołączyłam do Jamesa na drugą zwrotkę i następnie wspólnie dokończyliśmy piosenkę  - wyznała Marina w wywiadzie dla kobieta.wp.pl.

Polecamy: Tak żyją żony i dziewczyny polskich piłkarzy. Luksus to mało powiedziane!

Ślub Jana Bednarka i Julii Nowak

Jan Bednarek także świętował w iście królewskim stylu. Jego ślub z Julią Nowak odbył się 16 czerwca 2022 r. w luksusowym hotelu w Gródku nad Dunajcem. Obrońca reprezentacji Polski do ołtarza poszedł z roczną córką Lilly na rękach. Panna młoda olśniła wszystkich w dwóch sukniach ślubnych projektu Patrycji Kujawy.

Wiadomo, że na weselu tej pary bawili się m.in. Arkadiusz Milik i jego ukochana Agata Sieramska, Kamil Glik i jego żona Marta, a także Mateusz Klich czy Łukasz Fabiański.

Polscy piłkarze: luksusowe śluby i wesela – zobacz zdjęcia

Od malowniczych zamków po luksusowe hotele – śluby polskich piłkarzy to uroczystości z rozmachem, które przyciągają uwagę mediów oraz fanów. Zobaczcie w naszej galerii zdjęć, jak wyglądały ślubne celebry polskich piłkarzy!

Robert Lewandowski powrócił do treningów. Tak wyglądał trening po przegranym meczu z Holandią