Gwiazdy

Żony i partnerki polskich piłkarzy. Ich życie jest luksusowe! Polskie WAGs: Anna Lewandowska, Agata Sieramska, Celia Krychowiak

Żony i dziewczyny polskich piłkarzy wiodą życie, którego większość z nas może im pozazdrościć. Anna Lewandowska, Celia Krychowiak, Agata Sieramska czy Marina Łuczenko - Szczęsna na co dzień mogą sobie pozwolić na wiele luksusowych przyjemności. Wiele z nich to popularne instagramerki. Kim są i jak żyją polskie WAGs?

Spis treści

 1. Kim są żony i dziewczyny polskich piłkarzy? 
 2. Anna Lewandowska - najpopularniejsza polska WAGs 
 3. Paulina Piątek - czym zajmuje się żona Krzysztofa Piątka? 
 4. Kim jest Celia Krychowiak? 
 5. Agata Sieramska - dziewczyna Arkadiusza Milika 
 6. Jak wyglądają żony i dziewczyny polskich piłkarzy? 

Polska reprezentacja rozpoczyna walkę na Euro 2024! Nasi piłkarze największe wsparcie mają wśród swoich bliskich. Żony i partnerki zawodników to ich największe fanki, które często pojawiają się na trybunach, by dopingować swoich ukochanych. 

Kim są żony i dziewczyny polskich piłkarzy? 

Żony i dziewczyny piłkarzy nazywane są określeniem WAGs (Wives and Girlfriends). Termin ten początkowo był stosowany jedynie w Anglii, jednak z czasem na stałe wpisał się do "piłkarskiego słownika" i ma swoje zastosowanie na całym świecie. 

Wśród najpopularniejszych polskich WAGs są m.in: 

 1. Anna Lewandowska,
 2. Marina Łuczenko - Szczęsna,
 3. Celia Krychowiak,
 4. Agata Sieramska,
 5. Laura Zielińska, 
 6. Julia Bednarek, 
 7. Paulina Piątek, 
 8. Maja Mocydlarz. 

Wiele z pań to prawdziwe piękności, które błyszczą u boku znanych mężczyzn. Żony i dziewczyny polskich piłkarzy to niezależne kobiety, które często prowadzą własne biznesy. WAGs mogą pozwolić sobie na luksusowe życie, co widać między innymi na zdjęciach, które zamieszczają na Instagramie. Sprawdziliśmy, czym się zajmują oraz jak wyglądają kobiety najpopularniejszych polskich piłkarzy. 

Anna Lewandowska - najpopularniejsza polska WAGs 

Kapitan reprezentacji Polski i zawodnik FC Barcelony, Robert Lewandowski, w 2013 roku poślubił Annę Lewandowską (z domu Stachurską). Żona piłkarza to bardzo znana trenerka personalna, dietetyczka i bizneswoman, której konto na Instagramie obserwuje już 5,5 mln fanów! 

Rodzina mieszka na co dzień w Hiszpanii, jednak Lewandowscy posiadają  nieruchomości także m.in. na Mazurach, w okolicach Zakopanego, w Warszawie i na Majorce. Anna i Robert oraz ich córeczki: Klara i Laura wiodą życie, jakiego można im pozazdrościć. 

Zobacz także: Anna Lewandowska zaznała w życiu biedy. Dziś zarabia krocie!

Paulina Piątek - czym zajmuje się żona Krzysztofa Piątka? 

Piłkarz reprezentacji Polski i zawodnik Basaksehirem Stambuł, Krzysztof Piątek, w 2018 roku wziął ślub z Pauliną Piątek (z domu Procyk). Cztery lata starsza ukochana jest dla zawodnika wsparciem i motywatorem. To dzięki niej Piątek m.in. zrobił prawo jazdy czy zaczął uczyć się języka angielskiego. 

Żona polskiego zawodnika jest z zawodu prawnikiem i prowadzi własną firmę public relations. Jedna z najpiękniejszych WAGs w naszym kraju z powodzeniem działa również w mediach społecznościowych. Jej konto na Instagramie obserwują ponad 72 tysiące osób. Paulina Piątek pokazuje tam m.in. swoje stylizacje i relacjonuje zagraniczne podróże. 

Kim jest Celia Krychowiak? 

W gronie polskich WAGs jest także francuska modelka Celia Krychowiak (Jaunat), która w 2019 roku została żoną piłkarza Grzegorza Krychowiaka

Celia słynie ze swojej miłości do podróżowania. Na Instagramie śliczna modelka dzieli się z fanami zdjęciami z różnych zakątków świata. Jej konto w mediach społecznościowych obserwuje aktualnie 176 tysięcy fanów! 

Agata Sieramska - dziewczyna Arkadiusza Milika 

W 2022 roku piłkarz Arkadiusz Milik związał się z modelką Agatą Sieramską. kobieta jest modelką i influencerką. W mediach społecznościowych prezentuje zdjęcia swojej wysportowanej sylwetki, motywując przy tym innych do prowadzenia aktywnego stylu życia. Sieramską ma na Instagramie już 182 tysiące fanów. 

Jak wyglądają żony i dziewczyny polskich piłkarzy? 

Kobiety polskich piłkarzy to prawdziwe piękności, które błyszczą u boku swoich ukochanych. Na co dzień prowadzą luksusowe życie, które często prezentują w mediach społecznościowych. 

Zobacz w poniższej galerii zdjęcia żon i dziewczyn zawodników reprezentacji Polski! 

Quiz geograficzny. Jak dobrze znasz polskie miasta?

Pytanie 1 z 11
Które polskie miasto jest większe od Paryża?