Spędź dzień z Anią Lewandowską, Marcinem Dubielem, FANKĄ i wspieraj WOŚP! Co można wylicytować?

WOŚP 2021
Autor: WOŚP

Obóz z Anią Lewandowska, dzień z Justyną Kowalczyk i Kacprem Tekieli, a może pyszna kolacja z Joanną Przetakiewicz? To zaledwie kilka spośród wielu atrakcji, jakie możemy znaleźć na aukcjach, z których dochód zostanie przekazany na 29. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Zobacz już teraz, z którą gwiazdą możesz spędzić cały dzień!

29. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zbliża się wielkimi krokami! Jak co roku, do wielkiego wydarzenia zaangażowało się wiele gwiazd, które w kreatywny sposób chciałyby dołożyć swoją cegiełkę na rzecz fundacji. W tym roku nie brakuje rzeczy od serca. Wszystkie chętne osoby mogą licytować wyjątkowe i sentymentalne pamiątki gwiazd, wizytę w niespotykanych miejscach, a nawet spotkania i czas spędzony z gwiazdami sam na sam.

Postanowiliśmy przyjrzeć się najciekawszym aukcjom, które zostały stworzone specjalnie na 29. Finał WOŚP. Poniżej przygotowaliśmy dla was listę aukcji, które dotyczą spotkania z daną gwiazdą i wylicytowania z nią czasu sam na sam. Przypomnijmy, że wszystkie aukcje gwiazd znajdują się na stronach internetowych, takich jak aukcje.wosp.org.pl oraz rzeczyodserca.pl. To właśnie na tych stronach możemy wylicytować niezapomniany dzień z gwiazdą wielkiego formatu. Poza wspomnieniami, które zostaną z nami do końca naszych dni, najważniejsza jest niesiona pomoc, ponieważ cały dochód ze zbiórki zostanie w tym roku przekazany dla oddziałów dziecięcej laryngologii, diagnostyki głowy oraz otolaryngologii.

WOŚP 2021 - aukcje gwiazd 

Podczas 29. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy każdy będzie miał okazję wylicytować dzień z takimi gwiazdami jak: 

  • Ania Lewandowska - dokładnie będzie można wylicytować zaproszenie na Camp by Ann od popularnej Ani Lewandowskiej. 
  • Kacper Błoński - młody youtuber również dołożył do akcji swoją cegiełkę i poza zwycięskimi rękawicami ze Fame MMA 8 dał też ludziom możliwość wylicytowania dnia z nim sam na sam.
  • Justyna Kowalczyk-Tekieli i Kacper Tekieli - popularna para wystawiła na aukcję możliwość spędzenia wspólnego dnia w górach.
  • Joanna Przetakiewicz - kolacja przepiękną i utalentowaną projektantką mody z pewnością marzy się wielu z nas.
  • Edyta i Cezary Pazura - wspólny obiad z Czarkiem i Edytą również pojawił się na aukcji.
  • Marcin Dubiel - poza Pucharem z Fame MMA 8 również udostępnił możliwość spędzenia z influencerem dnia.
WOŚP: Licytacja nr 1 #Goraca20
Najnowsze