Sokół wyprzedał koncert w 3 godziny! Niesamowity wynik i niespodzianka dla fanów

2022-08-10 12:50
Sokół
Autor: Revolume

3 godziny zajęło Sokołowi wyprzedanie do ostatniego biletu stołecznej hali COS Torwar! W związku z ogromnym zainteresowaniem wydarzeniem artysta ogłosił wraz z organizatorami drugą datę jubileuszowego wydarzenia. Sprzedaż biletów na czwartek 20 października rusza w środę 10 sierpnia o godzinie 12:00.

Koncert Sokoła 2022 to dwudniowe wydarzenie w COS Torwar i 25-lecie Sokoła na scenie. Chociaż artysta informował, że nie chce żeby to przyjęło formę jubileuszu ani benefisu, oprawa wizualna oraz lista gości będą naprawdę wyjątkowe. Oprócz gości z solowych płyt Wojtek Sokół oraz NIC na scenie pojawią się wszystkie osoby, z którymi Sokół tworzył zespoły i duety od początku swojej drogi muzycznej. Zobaczymy zarówno Pona, Marysię Starostę jak i cały ZIP Skład.

Polish Hip-Hop Festiwal 2022 - gwiazdy. Kto wystąpi w Płocku? [LINE-UP]

Ukryty przekaz QUEBONAFIDE | ESKA XD - Ale to już było #51

Sokół - koncert w Warszawie 2022

Najmocniejszym i najbardziej niespodziewanym punktem programu jest jednak wejście na scenę WWO w pełnym składzie z Jędkerem i Deszczem, aby po raz pierwszy od 13 lat zagrać długi set największych hitów grupy. Będzie to zapewne niesamowita podróż w czasie dla starszych fanów, ale też niepowtarzalna okazja dla tych młodszych, którzy nigdy nie mieli okazji usłyszeć tego legendarnego zespołu na żywo.

Mimo, że część gości ma do końca pozostać tajemnicą, już dziś lista wygląda imponująco. Wiemy, że poza wyżej wymienionymi w czwartek 20 października na scenie pojawią się między innymi: Pezet, Białas, Sarius, Mateusz Krautwurst oraz zespół dziecięcy Fasolki. Sokołowi na scenie towarzyszyć będzie też wszystkich trzech znanych z jego wcześniejszych tras hypemanów: Ras, Koras i Juras oraz nieodłączny DJ Kebs. Partnerem technologicznym koncertu jest firma Wolf Group.

Sprzedaż biletów na platformie Going startuje we środę 10 sierpnia o godz. 12:00: goingapp.pl/polecamy/sokol. Pokaż, że bierzesz udział w wydarzeniu na Facebooku.

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze