Sokół - koncert premierowy płyty NIC i 25-lecie na scenie. Kiedy i gdzie kupić bilety?

2022-08-09 13:52
Sokół
Autor: Revolume

Sokół planuje potrójnie ważną imprezę. Po pierwsze to premierowy warszawski koncert promujący album NIC. Po drugie w tym roku mija dokładnie 25 lat od kiedy Sokół pojawił się na scenie. Po trzecie swój 40 minutowy koncert zagra WWO. Kiedy wystąpi? Gdzie kupić bilety? Poznajcie szczegóły już teraz.

Pierwszy koncert Sokoła w COS Torwar i 25-lecie na scenie to nie przypadek. Chociaż artysta informował, że nie chce żeby to przyjęło formę jubileuszu ani benefisu, oprawa wizualna oraz lista gości będą naprawdę wyjątkowe. Oprócz gości z solowych płyt Wojtek Sokół oraz NIC na scenie pojawią się wszystkie osoby, z którymi Sokół tworzył zespoły i duety od początku swojej drogi muzycznej. Zobaczymy zarówno Pona, Marysię Starostę jak i cały ZIP Skład.

Koncerty w Polsce 2022 - kto wystąpi? KALENDARZ, GWIAZDY, DATY, MIEJSCA

Ukryty przekaz QUEBONAFIDE | ESKA XD - Ale to już było #51

Sokół - koncert Warszawa 2022

Najmocniejszym i najbardziej niespodziewanym punktem programu jest jednak wejście na scenę WWO w pełnym składzie z Jędkerem i Deszczem, aby po raz pierwszy od 13 lat zagrać długi set największych hitów grupy. Będzie to zapewne niesamowita podróż w czasie dla starszych fanów, ale też niepowtarzalna okazja dla tych młodszych, którzy nigdy nie mieli okazji usłyszeć tego legendarnego zespołu na żywo.

Mimo, że część gości ma do końca pozostać tajemnicą, już dziś lista wygląda imponująco. Wiemy, że poza wyżej wymienionymi na scenie pojawią się między innymi: Oskar83, Pezet, Sarius, Mateusz Krautwurst oraz zespół dziecięcy Fasolki. Sokołowi na scenie towarzyszyć będzie też wszystkich trzech znanych z jego wcześniejszych tras hypemanów: Ras, Koras i Juras oraz nieodłączny DJ Kebs. Partnerem technologicznym koncertu jest firma Wolf Group. Sprzedaż biletów na platformie Going wystartowała 8 sierpnia i wejściówki są już wyprzedane!

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze