Sobota ostro o Oliwce Brazil. Nie zostawił na niej suchej nitki

2022-06-15 13:01
Oliwka Brazil
Autor: materiały prasowe Sobota ostro o Oliwce Brazil

Sobota - autor albumu Homo Sum, wyraził swoją opinie na temat Oliwki Brazil. Raper nie ma o kokieterce najlepszego zdania i otwarcie mówi o tym, że według niego przekaz artystki jest żenujący. "Cieszę się, że nie mam córki tylko syna, bo jakby moją córkę miała wychowywać Oliwka to…"

Oliwce Brazil oberwało się po raz kolejny! Młoda artystka od początku swojej kariery jest obiektem kontrowersji. Na jej temat wypowiadali się ostatnio między innymi Young Multi oraz Smolasty, który twierdzi, że jego była sąsiadka od jakiegoś czasu ma przerośnięte ego. Do tego grona dołączył także raper Sobota, który uważa, że autorka hitu Big Mommy wcale nie jest dobrą kandydatką na matkę. Powiedział o tym w swoim najnowszym wywiadzie dla TVreklama. Dlaczego artysta nie ma dobrego zdania o Oliwce Brazil?

Oliwka Brazil - kto to, wiek, wzrost, pochodzenie, Smolasty, Young Leosia, Instagram. Kim jest raperka?

Twoja Twarz Brzmi Znajomo - Karolina Pisarek jako Young Leosia

Nie chciałbym, żeby dzisiejsza popularna muzyka hip-hopowa wychowywała moje dzieci. Przekaz jest żenujący. Na dzień dzisiejszy cieszę się, że nie mam córki tylko syna, bo jakby moją córkę miała wychowywać Oliwka Brazer, czy tam Brazil, no to ku*wa, to by się jakieś ku*wisko odchowało. No umówmy się. A na tym mi nie zależy. - wyznał Sobota

Sonda
Co uważasz o komentarzu Soboty na temat Oliwki Brazil?

Oliwka Brazil nie skomentowała jeszcze wypowiedzi rapera, jednak w najbliższym czasie można spodziewać się reakcji artystki, która nie lubi być obojętna wobec nieprzychylnych komentarzy na swój temat. 

Oliwka Brazil - kim jest? 

Oliwka Brazil to młoda, wyzwolona raperka, która zdobyła popularność dzięki swoim hitom takimi jak Big Mommy czy Kokieterka. Zadebiutowała w utworze Oh Daddy wydanym we współpracy ze swoim długoletnim przyjacielem Smolastym. Obok Young Leosi zalicza się do grona najpopularniejszych polskich raperek.

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze