Sobel w damskim wykonaniu! Cover Magdy Beredy to istna perełka

2020-10-07 10:30
Magda Bereda
Autor: Screen z YT: Wyglądasz tak pięknie - Sobel (damska wersja) - Magda Bereda

Sobel w damskim wykonaniu! Magda Bereda postanowiła odtworzyć wielki hit wokalisty i pokazać światu jego damską wersję! Jaką piosenkę zaśpiewała popularna młoda artystka? Zobaczcie sami i posłuchajcie już teraz na ESKA.pl!

Sobel, czyli reprezentant, idol młodego pokolenia i jednocześnie wschodząca postać na polskim, muzycznym rynku! Autor hitu Wyglądasz tak pięknie, który w serwisie YouTube zgarnął ponad 16 milionów wyświetleń. Choć singiel został wydany niespełna rok temu, ponieważ data jego premiery to 1 listopad 2019 rok, jego czas zdecydowanie nie minął. Do sieci trafia cała masa coverów tej piosenki, które cieszą się mniejszą lub większą popularnością. Jedną z osób, które również postanowiły spróbować swoich sił w tym popularnym kawałku jest słynna polska wokalistka Magda Bereda. Artystka 6 października 2020 roku opublikowała na swoim kanale na YouTube własny cover piosenki Sobla Wyglądasz tak pięknie. To bardzo romantyczna i wzruszająca piosenka w wersji oryginalnej, a damska odmiana od Magdy Beredy jest równie piękna i poruszająca. Słuchaliście już propozycji od uzdolnionej wokalistki? Jeśli nie, to możecie zrobić to już teraz włączając wideo umieszczone na samym końcu artykułu. 

Sonda
Ile powinni zarabiać YouTuberzy?

Sobel w damskiej wersji - hit w wykonaniu Magdy Beredy 

Magda Bereda postanowiła zaśpiewać dla swoich fanów piosenkę Sobla Wyglądasz tak pięknie i tym posunięciem oczarowała swoich widzów. Jej cover został odsłuchany przez tysiące fanów, którzy także zostawili wokalistce wiele ciepłych słów w postaci pozytywnych komentarzy.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze