#Niemożnałączyć to hit TikToka! O co chodzi w trendzie, w którym udział wzięła Magda Bereda?

TikTok
Autor: Pixabay.com

Trendy na TikToku znowu zaskakują użytkowników! O co chodzi w najnowszej zabawie, którą znajdziemy pod hasztagiem #niemożnałączyć? W wyzwaniu udział wzięły setki tysięcy internautów, w tym także wiele znanych gwiazd. O co chodzi i jak dołączyć do wyzwania? Zobaczcie na ESKA.pl!

TikTok w październiku 2020 jest tak samo interesujący, jak w zeszłe wakacje. Wydawać by się mogło, że trendów w aplikacji TikTok  jesienią nie będzie aż tak dużo, a jednak kreatywność użytkowników nie ma końca! Choć obecna pora roku uznawana jest za najbardziej smutną i depresyjną, to z pewnością nie na TikToku, gdzie rozrywka nie ma końca, a treści z wyzwaniami zmieniają się niemalże codziennie. O co chodzi więc w najpopularniejszym wyzwaniu na tę chwilę, które znajdziemy pod hasztagiem #niemożnałączyć? Swoją wersję tego wideo nagrała między innymi popularna piosenkarka i tiktokerka w jednym Magda Bereda, która bardzo często bierze udział w modnych tiktokowych wyzwaniach. Na czym polega nowy trend i jak do niego dołączyć? #Niemożnałączyć to kolejny trend rozwijający kreatywność i wyobraźnię użytkowników. Dołącz do niego koniecznie i pokaż światu wyzwanie swoimi oczami!

#Niemożnałączyć - nowe wyzwanie na TikToku 2020

TikTok 2020 jest pełen nowych i zaskakujących trendów! O co chodzi w wyzwaniu #niemożnałączyć i jak wziąć w nim udział? Udowodnij za pomocą kamery, że pomimo tego, że przeciwieństwa się przyciągają, istnieją rzeczy, których połączyć się nie da! Użyj wyobraźni i pokaż światu własną interpretację.

Trendy makijażowe na TikToku! Czy to rzeczywiście działa?
Najnowsze