Sobel i Mata w jednym! Takiego podobieństwa nie spodziewał się nikt!

2021-10-26 12:42

Sobel i Mata, czyli dwaj polscy artyści których publiczność pokochała za ich twórczość. Choć każdy z nich jest inny podobnie jak ich numery, to dużo nie trzeba, aby podbili listy hitów. Teraz okazuje się, że w połączeniu mają... sobowtóra. Jesteście ciekawi jak wygląda chłopak podobny do Sobla i Maty? Będziecie w szoku!

Sobel i Mata w jednym! Takiego podobieństwa nie spodziewał się nikt! Zarówno Sobel jak i Mata idą przez branżę muzyczną niczym burza. Ich kawałki trafiają do słuchaczy i w mgnieniu oka nazywane są prawdziwymi hitami. Dowodem na to jest chociażby najnowsza piosenka Sobla z Sanah - Cześć jak się masz, która od dłuższego czasu utrzymuje się na pierwszym miejscu karty YouTube na czasie. Jakby tego było mało numer przez niecałe dwa tygodnie od premiery, zgromadził ponad 15 milionów wyświetleń! Podobnym sukcesem może pochwalić się również Mata. Nie dość, że wszedł we współpracę z popularną sieciówką typu fast food i sprzedawany jest jego zestaw, to jeszcze wydał kawałek Szafir, który pojawia się na karcie na czasie, tuż za wyżej wymienionym duetem. Zastanawialiście się kiedykolwiek, jak wyglądałoby połączenie tych dwóch raperów? Muzycznie mogłoby być całkiem ciekawie, jednak internauci znaleźli w sieci coś ekstra!

Mata - Patoreakcja [SEKRETY] | ESKA XD - Ale to już było! #34

Sobel i Mata w jednym - sobowtór

Zamknijcie oczy i wyobraźcie sobie połączenie Sobla i Maty, jednak nie muzyczne a wizualne. Internauci po raz kolejny odkryli sobowtóra, jednak tym razem jest nim chłopak który przypomina dwóch raperów! Co ciekawe, po przeczytaniu takich komentarzy chłopak postanowi odwzorować nawet okładkę albumu Młody Matczak. To prawdziwy hit sieci! Sprawdźcie poniżej, też widzicie to podobieństwo?!

Sonda
Sobel czy Mata? Piosenki którego artysty lubisz bardziej?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze