Smolasty z koncertem w ESKA Live. Zobaczcie pierwsze zakulisowe materiały!

i

Autor: ESKA.pl Smolasty z koncertem w ESKA Live. Zobaczcie pierwsze zakulisowe materiały!

Smolasty z koncertem w ESKA Live. Zobaczcie pierwsze zakulisowe materiały!

2021-08-27 16:33

Chcieliście? To macie! Smolasty kolejną gwiazdą w ramach wyjątkowej serii koncertów ESKA Live. Raper, w studio ZPR, zaprezentował swoje największe hity, które doskonale znacie z anteny Radia ESKA. Co działo się na scenie? Jak wyglądały przygotowania do tego niesamowitego występu? Przekonajcie się i zobaczcie pierwsze zakulisowe materiały - na ESKA.pl!

Smolasty z koncertem w ESKA Live, to duża niespodzianka dla fanów rapera. Jeden z najpopularniejszych polskich artystów na początku sierpnia 2021 powrócił z mocnym uderzeniem wydając utwór zatytułowany Duże oczy. Kawałek momentalnie stał się hitem, a teledysk w trzy tygodnie od publikacji przekroczył pięć milionów wyświetleń. Trendem na różnych platformach internetowych stał się również układ taneczny, jaki możemy zaobserwować oglądając klip tego kawałka. Smolasty, to jednak, nie tylko utwór Duże oczy. Przekonacie się o tym niebawem na ESKA.pl, bo właśnie na naszej stronie odbędzie się premierowa emisja koncertu Smolastego w ESKA Live! Bądźcie czujni, obserwujcie nasze media społecznościowe, słuchajcie Radia ESKA, a już teraz przygotujcie się do tego występu oglądając zakulisowe materiały!

Niespodzianka od Shanguy coraz bliżej! Zobaczcie zakulisowe materiały

Smolasty z koncertem w ESKA Live. Zobaczcie pierwsze zakulisowe materiały

ESKA LIVE - koncerty, zabawa i duża dawka najlepszej muzyki. Smolasty i Shanguy to pierwsze gwiazdy, które wystąpiły specjalnie dla Was. Premierowa emisja występów na ESKA.pl. Ogłoszenie kolejnych wyjątkowych osobistości już niebawem!