Smolasty u Kuby Wojewódzkiego - co to za piosenka i dla kogo zaśpiewana? [VIDEO]

2018-10-09 21:38 rw
Smolasty u Kuby Wojewódzkiego - co to za piosenka i dla kogo zaśpiewana? [VIDEO]
Autor: fot. YouTube.com/Smolasty (screen z filmu Smolasty – Fake Love (Acoustic Version)

Smolasty zaśpiewał jedną z piosenek na fotelu u Kuby Wojewódzkiego! Co to za utwór? Przekonajcie się i sprawdźcie na ESKA.pl

Smolasty u Kuby Wojewódzkiego 9.10.2018 to spełnienie marzeń dla jego fanów. 23-letni wokalista pierwszy raz w życiu zasiadł na kanapie samozwańczego Króla TVN-u. Opowiadał, czarował, zdradzał tajemnice, ale również... śpiewał! Co śpiewa Smolasty u Wojewódzkiego? Tytuł piosenki i jej szczegóły przybliżamy w tym miejscu na ESKA.pl!

Smolasty - piosenka u Kuby Wojewódzkiego

Smolasty u Wojewódzkiego wykonał jeden ze swoich największych hitów! Chodzi o singiel Fake Love pochodzący z płyty o tym samym tytule. Obok rapera w momencie wykonywania piosenki siedziała zapewne osoba z widowni. Tak naprawdę jest to singiel o miłości Norberta Smolińskiego do Honoraty Skarbek. Oryginalnie w kawałku pojawia się również raper odpowiedzialny za SB Maffija, Białas.

Honorata Skarbek śpiewa hity Smolastego! [TYLKO U NAS]

Smolasty wydał album, który stanowi zapis przygód młodego faceta będącego na fali wnoszącej oraz jest opowieścią o ciemniejszych stronach jego życia. W tekstach przewijają się obserwacje i rozterki z jakimi musi się zmagać na co dzień, a wszystko to podane poprzez muzykę na światowym poziomie. Aktualnym singlem z płyty jest utwór pt. Do końca.

Najnowsze