Honorata Skarbek śpiewa hity Smolastego! [TYLKO U NAS]

2018-08-04 16:47
Honorata Skarbek śpiewa hity Smolastego! [TYLKO U NAS]
Autor: fot. ESKA

Honorata Skarbek wzięła udział w naszym wyzwaniu! Sprawdźcie, jak sobie poradziła - oczywiście na ESKA.pl

Honorata Skarbek i Smolasty w jednym utworze? Internauci chcieliby usłyszeć parę w jednym nagraniu. Niedawno Smolasty w rozmowie z nami powiedział, że będzie na jego nowej płycie (która pojawi się we wrześniu), kawałek z tajemniczą wokalistką i zasugerował, że może chodzić właśnie o Honoratę. Autorka piosenki Świat jest nasz, póki co nie zdradziła, czy ma w planach nagranie wspólnego utworu ze swoim partnerem. Pewne jest to, że zaśpiewała dwie jego piosenki. Wszystko to w naszym wyzwaniu!

Nowości Muzyczne 2018 - nowe hity

Honorata Skarbek śpiewa Smolastego

Zadaniem Honoraty Skarbek było zaśpiewanie - z wypisanych słów - piosenki, w której te słowa występują. Szybko poradziła sobie z odnalezieniem w pamięci informacji, w jakiej piosence występuje słowo "zęby". Świetnie dała radę również z utworem Wonderful Life, zespołu Hurts. Pierwszy raz u nas zaśpiewała dwa hity Smolastego! Ze słowem "mieć" skojarzył się jej utwór Fake Love, a ze słowem "czas" Eskowy hit pt. Uzależniony. 

Zobaczcie sami:

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze