Smolasty - piosenka Duże oczy na żywo w ESKA Live! Bujająca wersja rozgrzeje jesienią!

2021-10-02 15:46
Smolasty - piosenka Duże oczy na żywo w ESKA Live! Bujająca wersja rozgrzeje jesienią!
Autor: Radio ESKA Smolasty - piosenka Duże oczy na żywo w ESKA Live! Bujająca wersja rozgrzeje jesienią!

Duże oczy, czyli utwór, który momentalnie stał się jednym z polskich hitów lata 2021! Smolasty, kilkanaście dni po opublikowaniu teledysku tego imprezowego numeru, świętował miliony wyświetleń. Fani byli oczarowani nowym wcieleniem swojego ulubionego artysty. Teraz, za pośrednictwem ESKA Live, poznaliśmy wersję na żywo tego hitu!

Smolasty w ESKA Live to duża dawka muzycznych uniesień na wysokim poziomie. Artysta zdecydował się zaśpiewać utwór Uzależniony, za sprawą którego jego kariera bardzo ruszyła do przodu. Wykonał także utwór Raj oraz singiel Fake Love, który oryginalnie powstał we współpracy z Białasem. Norbert Smoliński, chwilę przed swoim debiutem w okrągłej klatce MMA, wykonał również Duże oczy na żywo. Był to jeden z pierwszych TAKICH wykonów tego hitu. Jak poszło? Możecie ocenić sami oglądając wideo poniżej. Waszej uwadze polecamy cały koncert Smolastego w ESKA Live

Smolasty w ESKA Live - piosenka Duże oczy NA ŻYWO

W ESKA Live na naszej ESKOWEJ scenie zaprezentują się tylko najlepsi wykonawcy, których hity doskonale znacie z anteny Radia ESKA. Jeśli tęsknicie za koncertem ulubionego artysty, to dobrze trafiliście. Solidna dawka koncertowych emocji, z udziałem czołowych osobistości czeka na Was w ESKA Live, tylko na ESKA.pl! 

W ESKA Live zagrali już:

A w październiku 2021 zagrają dla Was:

  • Daria - premiera koncertu październik 2021
  • Dawid Kwiatkowski - premiera koncertu październik 2021

Wkrótce ogłosimy kolejne gwiazdy ESKA Live. Bądźcie razem z nami, bo poznacie swoich ulubionych artystów od zupełnie nowej, muzycznej strony!

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze