Smolasty na jednej scenie z Nicki Minaj! Ogromny sukces wokalisty

2019-02-06 14:08 k.w.
Smolasty
Autor: Marcin Bruniecki/REPORTER

Smolasty może zaliczyć początek roku 2019 do naprawdę udanych! Okazuje się, że już niedługo wystąpi na jednej scenie z Nicki Minaj.

Smolasty wystąpi na jednej scenie z Nicki Minaj! Po świetnym albumie Fake Love, milionowych odtworzeniach na YouTube oraz w pozostałych serwisach cyfrowych i wyprzedanej trasie koncertowej - czas na kolejny krok. Występ Smolastego przed Nicki Minaj to kolejny dowód na to, że w drodze po sukces artysta idzie jak burza!

Smolasty u Kuby Wojewódzkiego - co to za piosenka i dla kogo zaśpiewana? [VIDEO]

Smolasty i Nicki Minaj

Jego twórczość jest orzeźwiającym połączeniem R’N’B, rapu, popu i muzyki klubowej, co zostało docenione zarówno przez słuchaczy (dwie platynowe płyty za single Uzależniony i Fake Love) oraz krytyków muzycznych (nominacja do Fryderyka 2018 w kategorii Fonograficzny Debiut Roku). Mateusz Natali z portalu popkiller.pl, zapraszając Smolastego w 2017 roku do projektu Młode Wilki 5, mówił:

Gdy tylko usłyszeliśmy pierwsze numery Smolastego, byliśmy pewni jednego - wreszcie pojawiła się polska odpowiedź na twórczość takich artystów jak Chris Brown, The Weeknd czy Ty Dolla $ign! R&B przez lata było u nas lekceważone i spychane na margines, a Smoła pokazał, że da się robić je tak, by zachowywało równocześnie swój bliski rapowi rodowód jak i mainstreamową siłę rażenia. Już ogłaszając go, jako uczestnika Młodych Wilków pisaliśmy o „wschodzącej gwieździe r&b” a, patrząc na talent i zapał do pracy, wielki sukces był tu tylko kwestią czasu.

Teraz, po wydaniu debiutanckiego albumu wokalista wystąpi przed Nicki Minaj. Jak mówi Smolasty:

Nicki Minaj to światowa supergwiazda. Pierwszy raz usłyszałem ją w czasach „Pink Friday” i już wtedy wiedziałem, że zrobi wielką karierę. Zagrać przed nią to duże wyróżnienie, ale też duża odpowiedzialność. Jeszcze nie wiem, które z moich numerów wybiorę, żeby rozgrzać publiczność, ale mogę obiecać jedno: kiedy Nicki wejdzie na scenę zobaczy, że nikt od Tokio po Nowy Jork nie ma takiej energii jak polscy fani.

Nicki Minaj, Juice WRLD oraz Smolasty wystąpią już 24 lutego 2019 roku na koncercie w Atlas Arenie w Łodzi. Organizatorem wydarzenia jest agencja Prestige MJM. Bilety można nabywać za pośrednictwem www.prestigemjm.com.

Najnowsze