Smolasty

i

Autor: AKPA

tylko u nas

Smolasty kupił BARDZO drogi samochód. Jest jedynym posiadaczem takiego cudeńka w Polsce!

2024-05-25 14:56

Smolasty zarabia i wydaje. Czołowy przedstawiciel polskiej sceny muzycznej stał się posiadaczem jedynego takiego samochodu w Polsce. Mowa o McLaren 750s w wersji Coupe o wartości - uwaga - 2 milionów złotych. Tylko u nas Smoła opowiedział, co oznacza dla niego ta inwestycja i zdradził, jak zamierza nazwać swoją zdobycz. To naprawdę słodkie!

Smolasty jest żywym dowodem na to, że ciężka praca popłaca, a marzenie same się nie spełniają, tylko należy je spełniać. Artysta, który niedawno opowiedział nam o tym, że w dzieciństwie był hejtowany za to, że jego rodzice nie posiadali samochodu i dojeżdżali do swoich prac komunikacją miejską, stał się posiadaczem jedynego takiego auta w Polsce, którego wartość to 2 miliony złotych. Mowa o McLarenie 750s w wersji Coupe. Wokalista i raper pochwalił się swoim zakupem w mediach społecznościowych, zachęcając wielbicieli do podawania propozycji na jego nazwę. Smolasty nie ukrywa, że zakupienie samochodu jest dla niego ogromnym sukcesem i dowodem na to, że wszystko, co dotychczas zrobił, miało sens, choć nie zawsze było łatwo.

Jestem pierwszym właścicielem tej wersji w Polsce. Od małolata pracuję regularnie jak maszyna nad nową muzyką i zagrałem już 700 koncertów dla Was. Poświęciłem na pasję całe życie kosztem wielu wyrzeczeń, ale dzięki Wam udało się – pochwalił się.

Doda po występie ze Smolastym: "To była ŻENADA!". Poszło o jeden element. Tak ucięła spekulacje o udziale w popularnym show!

DODA I SMOLASTY O SINGLU NIE ŻAŁUJĘ I ZNAJOMOŚCI Z KSIĄŻULO

Smolasty kupił auto za dwa miliony złotych

Droga Smolastego nie była usłana różami, jednak determinacja, wiara we własne możliwości i szczerość zaprowadziły go na sam szczyt. Smolasty jest dziś oficjalnie posiadaczem McLarena za dwa miliony złotych, którego planuje nazwać... Smolaren lub Krówka.

Wybieram spośród dwóch osób, które właśnie to wymyśliły i ta, która wygra, wygrywa ze mną przejażdżkę tym samochodem, tak sobie wymyśliłem godzinę temu. 

Słodkie?