Doda i Smolasty

i

Autor: AKPA

tylko u nas

Doda po występie ze Smolastym: "To była ŻENADA!". Poszło o jeden element. Tak ucięła spekulacje o udziale w popularnym show!

2024-05-25 14:50

Doda i Smolasty uświetnili tegoroczny Polsat Hit Festiwal. Artyści wzięli udział w koncercie "radiowy przebój roku" i wykonali na żywo swój wielki hit "Nim zajdzie słońce". Nie było co prawda nowej aranżacji, jednak duet pokusił się o zaprezentowanie na deskach Opery Leśnej tańca towarzyskiego. Artystka krótko podsumowała swoje pląsy u boku kolegi.

Doda i Smolasty nie zwalniają tempa. Zaledwie kilka dni po radiowej premierze singla "Nie żałuję' i towarzyszącego mu teledysku, będącego prequelem historii opowiedzianej w "Nim zajdzie słońce", artyści pojawili się na deskach Opery Leśnej w Sopocie, podczas koncertu "Radiowy przebój roku". Doda i Smoła zaprezentowali na żywo swój wielki hit, który na samym YouTubie ma już ponad 80 milionów odsłon. Wokalista nie przystał jednak na propozycję Rabczewskiej, która chciała zaszaleć z jego aranżacją.

Ja jestem zdania takiego konserwatywnego w tej kwestii, że skoro ludzie pokochali oryginalną wersję, a my i tak gramy z live bandem, to to i tak jest już urozmaicenie w jakimś sensie, a może coś jeszcze wymyślimy na tej próbie - tłumaczył nam zaledwie kilka dni temu.

Duet pokusił się jednak o zaprezentowanie elementów tańca towarzyskiego. Doda nie jest jednak fanką swoich umiejętności tanecznych i jak zapowiada, mimo plotek, na pewno nie zobaczymy jej w "Tańcu z gwiazdami".

Smolasty nie zgodził się na pomysł Dody! Występ na Polsat Hit Festiwal nie będzie taki, jak planowała

DODA I SMOLASTY O SINGLU NIE ŻAŁUJĘ I ZNAJOMOŚCI Z KSIĄŻULO

Doda po występie ze Smolastym. "ŻENADA"

Chwilę po zejściu ze sceny, jeszcze przepełniona emocjami, Doda udzieliła nam krótkiego wywiadu. Artystka z rozbawieniem podsumowała swoje taneczne pląsy u boku Smolastego. Takiego komentarza mogliście się nie spodziewać!

Boże, to była żenada, kompletna żenada, a najgorsze jest to, że my to ćwiczyliśmy naprawdę z pół godziny! - powiedziała ze śmiechem.

Dopytana o to, czy było to nawiązanie do plotek, jakoby miała pojawić się w kolejnej edycji "TzG", skwitowała:

To jest właśnie dowód, że nie powinnam. Chyba idealne podsumowanie i puenta.

Listen on Spreaker.