Doda i Smolasty - Nim zajdzie słońce

i

Autor: Alan Wojtasik @wwwwalan

POWRÓT NA SZCZYT

Smolasty i Doda z hitem "Nim zajdzie Słońce" #1 w Gorącej 20 Radia ESKA!

2023-09-22 19:51

Smolasty i Doda nie odpuszczają! A raczej ich fani, bo to Wy sprawiliście, że utwór "Nim zajdzie Słońce" kolejny raz jest na szczycie Gorącej 20 Radia ESKA. Tuż za tym duetem uplasował inny duet. Willem van Hanegem i Wardt van der Harst, czyli W&W z nową wersją utworu "Heaven Is A Place On Earth". Podium zamknęła formacja The Kolors z hitem wakacji "Italodisco".

7 w dół, 10 w górę, 2 nowości i 1 utwór bez zmian - to statystyka ostatniego, letniego notowania Gorącej 20 Radia ESKA. To zacznijmy od debiutów w zestawieniu! Na miejscu 17. powitaliśmy utwór "Honey (Are You Coming)", za który odpowiada grupa Maneskin. Niewiele czasu zajęło Wam wprowadzenie kolejnego hitu Dawida Podsiadło do listy hitów ESKI. Piosenka "Diable" ląduje na miejscu 13. Przed wypadnięciem uchroniła się natomiast grupa Imagine Dragons, ale wciąż jest niewesoło. Ich "Waves" spada z miejsca 17. na miejsce 20. To samo dotyczy Avy Max i jej hitu "Choose Your Fighter". 

Gorąca 20 Radia ESKA - słuchaj, głosuj, wygrywaj

Od wypadnięcia nie uchronił się duet Kizo i Bletka. "Taxi", jeden z hitów 2023 roku, wypada z Gorącej 20 Radia ESKA! Pożegnaliśmy również "If Only I" od Two Friends i Bebe Rexhy.

Po 10 latach wraca na scenę The Voice of Poland. Od razu zrobił furorę!

Tuż za podium znalazł się Kwiat Jabłoni z utworem "Od nowa". Na miejscu 5. natomiast Margaret z utworem "Tańcz głupia". A co nowego w propozycjach? Tata McRae walczy o Wasze głosy z utworem "Greedy". Również Taco Hemingway i Dawid Podsiadło z numerem "Całe lata" włączają się do rywalizacji o miejsce w ścisłej dwudziestce. Głosujcie tez na numer "Jungle" od Aloka i The Chainsmokers. A to wszystko 24/7 na ESKA.pl.

Gorąca 20 Radia ESKA 22.09.2023 - #1 Smolasty & Doda - Nim zajdzie Słońce