Roksana Węgiel przeszła metamorfozę! Oczarowała wszystkich! [WIDEO]

2020-02-25 14:26
Roksana Węgiel
Autor: WOJCIECH STROZYK/REPORTER

ESKA Odwołuje Zimę 2020 z udziałem słuchaczy Radia ESKA, czytelników ESKA.pl i widzów ESKA TV trwa w najlepsze! Roksana Węgiel, to jedna gwiazd, która jest obecna ze słuchaczami i ESKOWĄ ekipą w mieście Punta Cana. Przygotowała dla was mnóstwo niespodzianek, atrakcji, ale też niespodziewanych momentów. Młoda artystka już przed wylotem oczarowała wszystkich! Przekonajcie się o tym sami - na ESKA.pl!

Oficjalnie wylądowaliśmy i poczuliśmy klimat wyjątkowego miejsca, jakim bez wątpienia jest Dominikana. Przekonacie się o tym w ciągu najbliższych kilkunastu dni sprawdzając relacje wideo na ESKA.pl. Po blisko 11-godzinnym locie wszyscy uśmiechnięci, zadowoleni i żądni atrakcji, których będzie co niemiara! Zdecydowanie Dominikana w najbliższych dniach to najważniejsze miejsce na Ziemi! Właśnie stamtąd wraz z słuchaczami Radia ESKA wyślemy do Polski dużo ciepła, uśmiechu i pozytywnej energii. O dobrą atmosferę zadbają między innymi Myku z Suchara Codziennego, Damian Kordas i Roksana Węgiel, która oczarowała wszystkich już na lotnisku!

ESKA Odwołuje Zimę 2020 to jedyna taka akcja w Polsce, dzięki której słuchacze mają możliwość przeżyć jedną z najciekawszych przygód w swoim życiu, a to wszystko w towarzystwie największych  gwiazd polskiej sceny muzycznej, świata internetu i telewizji. Wszyscy punktualnie pojawili się na lotnisku Fryderyka Chopina w Warszawie i z niecierpliwością czekali na wylot. Słuchacze Radia ESKA pragnęli zdjęcia ze zwycięzcą Tańca z Gwiazdami - Damianem Kordasem, popularną trenerką fitness - Kasią Dziurską, Olą Ciupą, Mykiem z Suchara Codziennego, ale wydaje się, że najwięcej osób zgłosiło się po fotkę do Roksany Węgiel. Laureatka dziecięcej Eurowizji zaskoczyła swoimi różowymi warkoczami!

Roksana Węgiel w najbliższych dniach jeszcze bardziej zaskoczy wszystkich! Bądźcie czujni i sprawdzajcie ESKA.pl.

Najnowsze